Milli takımda umut var mı?

izledik gördük. pozisyona girdik ama gol atamadık. bence oyunda selçuk inan oynasa herşey çok farklı olurdu. sizin yorumlarınız neler ?

0|0
2|13

En İyi Erkek Görüşü

• İlk 11 de bir umut vardı . Başka umut görmedim

1|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Ben bir tek umut gördüm o da sahada saçma sapan hareketler yapıp takımın sergilediği oyunun içine mıçılmasına yardımcı olan ve bir de soyadı olan umut..

Somut bir UMUT vardı ama ... SOYUT bir UMUT çok üzgünüm ama :(...

0|0
    0|2
  • Mehmet Topal'ı çıkarıp Selçuk İnan'ı, Hamit'i çıkarıp Gökhan Gönül'ü alsaydık daha iyi olacaktı.

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Bu maçla takımı değerlendirirseniz çok ama çok yanılırsınız hollanda üst düzey birtakım değil adamların defansı türkiye ligindeki defanslardan berbat adamlar boş pozisyonda kendi kalelerine gol atıcak nerdeyse o kadar berbat defansları var vede bu takımla kıyaslama yapılıyor :) sadece roben bizimkileri maymun etti 2 robenleri daha olsa tarihi fark yerdik hollandada türkiye yeni kurulan birtakım hocası yeni zaten iyi bir takım olsa belçikadan 4 yemezler avrupa şampiyonasında danirmarkaya yenilmez 0 çekmezdi türkiye hala fos şu türkiyeyi arjantin ispanya karşısında düşünemiyorum daha hollandanın berbat defansına karşı üretkenliğin yoksa boşuna oynama :) türkiyede sadece semihi beğendim güzel kademeye giriyor ileriki zamanlarda kendini daha çok geliştirip yurtdışından isteyen olur hamit sahanın kazmasıydı adamın her kaptırdığı pozisyon golluk pozisyon oldu bu ülkede ancak futbolcu şişirmesini bilirler tunay diye futbolcu almış hoca adam sağ açık oyuncusu sürekli hamit yapıyor hamitmi sağ açık tunaymı anlamadım arda arda diyolar neymiş atletico madrid de şow yapıyormuş sahanın en kazmalarından biriside oydu sercana kafalık ortasından başka birşeyi yok birde karşı karşıya %100 lük golu 7 metre 35 cmlik kaleye atamadı kamil atamıyorsun bari en azından kaleyi tuttur sahanın adamıda umuttu umuta helal olsun adam yüreğiyle oynadı yorulmak bilmedi onun gibi 2 oyuncu daha olsaydı gol bulurduk orta göbekte emre m topal a görev verilmiş topal zaten kazma adamda yaratıcılık denen birşey yok ne diye oynatıyor anlam veremiyorum emreye gelince adam fb den gittiğinden beri sadece süper kupada son 6 dk oynadı adam maç oynamıyor forma veriyorsun selçuk inan gibi gs de sürekli 11de oynayan adamı oynatmıyorsun bumu senin oyun anlayışın hoca ortasaha yok defansta semih çırpınsın dursun ömerde fena değildi ama semih çok iyiydi kaleciye gelince iyi deniyor neresi iyi acaba yediği ilk golde sanki öldü kaldı insan bir refleks gösterir topa uçar armut gibi topu izliyor orda topa hamlede bulunsa belki topu ellicek topu kornere yollucak kalecide iyi değildi uzaktan 2 3 şut kurtardı diye iyi kalecilik yaptı deniyor iyi kaleci dediğin yakın mesafelerdeki şutlara gösterdiği reflekslerle belli olur sercana gelince onuda pek göremedik adam sol açık oynuyor ya arda bindirmede bulunuyor yada hasanali sercan nerde 2 3 bindirmesi oldu birinde zaten şut çekti kalecı kurtardı diğerleride cılız ataklardı yaw benim anlamadığım bu kadar kötü defansa karşı adamlar daha pozisyon almasını bile bilmiyor tüm kafa toplarını milli takımımıza bırakıyor ve sen bu takıma karşı gol atamıyorsun ya birde iyi oynadık yenildik diyorsunuz iyi oynamak demek bu değildir dün gece sadece mücadele ettiler başkada birşey olmadı buda açıkcası düşündürücü medyada milli takımı şişiriyor iyi oynadık yenildik siz kendinizi kandırın iyi oynamadık iyi oynasaydık şu berbat savunmayı çok rahat gecip gol bulurduk takım olarak berbattık semih umut ömer i ayrı tutuyorum diğer 8 futbolcu vasattı.

0|0
    0|0
    • amma yorum yapmışsın hocam ya 1 saatte anca okudum anladım. ne nokta var ne virgül :D

• Orta saha bomboştu, ilerde çoğalamadık, ileri sağ kanat boştu defansta hatalar yaptık. Düzeltilebilir şeyler, başlarda etkili bir oyun öne sürdük.

0|1
    0|0
  • hoca taktiksel diyor ama tunayın yerine olmalıyydı yada en azından nurinin yerine girmeliydi

0|0
    0|0
  • umudumuz şaban

0|0
    0|1
  • futbolcular arsında anlaşmazlık var

0|1
    0|0
  • oyncular arasında uyum yoktu

0|1
    0|0
  • Bu hollandayı birdaha böyle bulamayız

0|1
    0|0
  • Sanki bir Selçuk oynasa yenilmeyecektik.Cidden saçmalamayın.

0|0
    0|2
  • botswana ,türkmenistan ermenistan ı falan yener çarşaf çarşaf manşet atarız nasıl yendik ama diye o kadar gerisi yok :(

0|0
    0|0
  • adamlar dededen kalma stil 4-3-3 çıkıyor.. kendi silahlarıyla "vuracağuk" bunları kafası bizimkiler 4-3-3 çıkıyor..

Sonuç 1-0 ardından gol kovalarken 2-0..

0|0
    0|0
  • zaman gösterecek

0|0
    0|0
  • Var umut bulut.

0|0
    0|0
Yükleniyor...