Şınav çekemiyorum?

5 kg lık dumbel lar ile tek kol da 80 tane cekebiliyorum, fakat 5 tane sibavi zorla ya zorla ya çekiyorum. Sıkıntı ne acaba?

0|0
3|6

En İyi Erkek Görüşü

• göğüs kasların ve arka kol kasların güçsüz önce bunu duvarda yani dik durarak dene yavaş yavaş alışınca bu açıyı yere paralel konuma getirmeye çalış, bu sorun genellikle çok kilolu insanlarda oluyor.

0|1
    0|0
    • 62 kiloyum boyum 1.87 😒

• Ya şimdi 1 hafta sonra body fitness a başlıycak spor salonun da rezil olmiyim diye soruyorum ha sürekli sınav çeken biri değilim ay da 1 2 filan

• o salondakiler şınav çekmez şınav daha farklı mekanizması olan bir hareket, yani o salondakilerin en iyisi bile maximum 50 şınav çeker.

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 5

• 5kg ile vucut agirligi bir degil dambili arttir zamanla.

0|0
    0|0
  • Spor salonuna gidersen triceps yani arka kolla bench yani göğüs kaslarini geliştirmenin gerek. Göğüs kaslarini oturtursan 30-40 bana misin demez

0|0
    0|0
  • şınav çekerken %30 kol kaslarını %70 göğüs kaslarını kullanırsın. kollarına bütün gücünü verme. göğüskaslarınıda çalıştır çekerken. daha rahat çekiceksin

0|0
    0|0
  • Sporsuz antrenmansiz 32 kilo 62

0|0
    0|0
    • Anlamadim?

• İnşallah ya 😞

• Bende 10u gecemiyodum azimle oldu ama askere kadar yukseltmeye bak yoksa cok sopa yersin :))

• 1er 1er başla o zaman hergün tekrarla ve yavaş yavaş arttır,

0|0
    0|0
Yükleniyor...