Selçun İnan Hollanda maçında neden kadroya alınmadı ?

sakatlanmasın diye olabilir mi buna pek inanamıyorum ben . sizce ne düşünüyorsunuz ?

0|0
3|12

En İyi Erkek Görüşü

• Abdullah avcı taktiksel dedi ama tunayın yerine olmalıydı

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Güya taktikselmiş!Ne taktiğiyse bu iyiler olmadan nasıl bir taktik uygulamaya çalışıyor anlayamadım.Selçuk'u maçlarda az oynattı zaten bir nedeni varda çözemedim...

0|0
    0|0
  • yavrum yaaa! maçın sonlarına doğru klubeden bıkkın bı surat ıfadesıyle oyunu ızlıyordu. selcuk hangı takımda olursa olsun( ne ıyı kı gs'da), o takımın can damarı nıtelıgını kazanır. ılk 11 de olması gerekıyordu. yazık oldu macı da verdık. :///

0|0
    0|0
  • Abdullah beyin canı öyle istemiş.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• her macın farklı bi planı vardır her oyuncu her macta oynıcak gıbı birşey yok ornek sen hucum istiosan eger nuri emre selcuk oynatırsın eger savunma yapmak ıstıosan emre mehmet topal ve selcuk sahini oynatırsın kımse abdullah avcıdan daha iyi bılemez takımı

0|0
    0|0
  • Neticede yıllardır Futbolun içinde adam vardı bildiği emin olabilirz buna yoksa çok değerli bir oyncu oda biliyor saygı duyalım

0|0
    0|0
  • onun yerne m.topal olduğu için..

0|0
    0|0
  • Neden alınmadı cevabı çok basit abdullah hocada milli takımı kaldırıcak kapasitede biri olmadığını gösterdi olay budur

0|0
    0|0
  • Habertürk'ün söylediğine göre strateji yapmış. Abi iyi futbolcuyu oynatmanın ne gibi bir stratejisi olabilir ALLAH aşkına biri anlatsın bana.. Geri zekalılık yapdım diyemiyorda işte...

0|0
    0|0
  • ya ben anlamıyorum abiiii sercan malı maç boyu hatalı oynuyo bekletiyo onu ligin en iyi oyuncusu selçuk (ben bjk liyim) kenarda ne güzel umutla oynarlardı ama arda mal gibi kaçırdı golü

0|0
    0|0
  • ben de merak ediyorum elimizdeki en iyi orta saha oyuncusu neden oynatılmaz böyle bir maçta

1|0
    0|0
  • alınmasını çok isterdim ama şu teknik direktör ne ayak ya

0|0
    0|0
  • Taktikselmiş

0|0
    0|0
  • estonya maçını garantilemek için olabilir. daha diri bir selçuk orayı domine eder

0|0
    0|0
  • Kardeş Sakatlanmasın die alınmasa.Estonya macınamı saklıyorlar ALLAHInı seversen.Yada gsde Şampiyonlar ligi macı var sakatlanmasın diebilirsin ama arda turan sakatlanmasını mı ıstıyorlar.Vardır bi bit yeniği.Zaten arda turan selcuk inan 2-3 futbolcu dısında.hEPSİ berbat mehmet topal hasan ali kaldırım hamit altıntop bunlar kadar berbat futbolcu yok .

0|0
    0|0
Yükleniyor...