Bodybuildingde uygulamalarım doğru mu?

Bodybuildingde 2. ayıma başladım başlarken 76 kg'dım şu an 73 kg'mım bu normalmidir tahıl ürünlerini et ve süt ürünlerini tüketmeye özen gösteriyorum yanlız yinede vücudumda bir farklılık göremiyorum ne yapmalıyım

Güncellemeler:
Valla aslında bayada fazla yiyorum yemeği ama yinede tavsiyeler için sağolun uymaya çalışacağım

0|0
0|6

En İyi Erkek Görüşü

• Baba spordan geldikden sonra yulafa aban yani yogurtla ye sütle ye yeterkşi yulaf ezmesi ye

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 5

• Sadece sabretmelisin.

0|0
    0|0
  • Demekki yanlış bir şeyler var bb yapıp kilo vermen antrenmanda fazla çalıştıgından dolayıdır antrenman saatini düşür her gün antrenman yapma maks 5 gün

0|0
    0|0
  • fitness yapıyosan normal ama bodybuilding yapıyosan ve kilo veriyosan bir sıkıntı var demektir. ya hareketleri doğru yapıp fazla kas kazanamıyosun ya da sert bir diyet yapıyosun

0|0
    0|0
  • Dostum yağdan veriyorsun kastan aliyorsun bu kadar basit, herkes cahil cahil konuşuyor burada, 3. aydan sonra kilon sabitlenir dengeli beslenmezsen yağ olarak kilo almaya başlarsin

0|0
    0|0
  • nasılki dişlerimiz 1 gecede beyazlamaz. aynı şekilde vücutta 1 2 ayda ovadan dağa dönüşmez. düzenli beslenme uyku antreman ve sabr

0|0
    0|0
Yükleniyor...