Selçuk İnan neden oynamaz?

Arkadaşlar selçuk inan gibi bir yetenek neden yedekte bekler. hamit ve nuri gibi emre gibi maç eksikleri hat safhada olan arkadaşlar oynuyor. selçuk gibi bir futbolcu sonradan bile oyuna giremiyor?

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• bir fenerli olarak sana katilmamak elde degil iki yildir selcuk inan kalitesini ispatlamis bir adam bunu oynatmamak nasil mantiktir anlamsiz ne dertleri var bu antrenörlerin anlamiyorum kendini farklimi ispatlama derdindeler nedir.. yazik gercekten bakmiyorum daha maclara...

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Erkekler Ne Diyor 13

• taktikselmiş...tunaydanda nuridende faydalı olurdu..gökhan gönül de olmalıydı

0|1
    0|0
  • selçuk oynasaydı hollanda markaja alacaktı. orta sahada markaj yemek demek takımın dağılması demek. euro 2012 finaline bakın ispanya pirlo yu tutunca ne oldu. abdullah avcı selçuk u oynatmayarak bir şansımız olmasını sağladı ama olmadı. o teknik direktörler sizden çok daha iyi biliyor yani merak etmeyin

0|0
    0|0
  • Abdullah Avcı'da kofti çıktı. Bir halt olmaz bu adamdan. Selçuk İnan gibi formunun zirvesindeki futbolcuyu oynatmıyorsa ben bu adamın teknik direktörlük kapasitesinden şüphe ederim.

0|0
    0|0
  • evet. bana da saçma geldi. ileriye top taşımakta çok zorlandık. ileri çıkabildiğimiz bir kaç pozisyonda hollanda defansının durumunu gördük.. abdullah hoca kapalı hollanda savunmasını burakla yıkmayı denedi:) oysa burak kontratak golcüsüdür.. rakip ceza sahasına gidebilecek selçuk neden bekletildi? mantıklı bir sebebi vardır umarım.

0|0
    0|0
  • yıllardır dikkat ediyorum resmi maçlarda Hollanda Almanya İtalya Brezilya İspanya gibi büyük takımları hiç yenemiyoruz adam gibi top oynamaz mı bir takım ya ne kadar haysiyetsiz futbolculardan kurulu bir takımız biz insan azıcık şerefi için oynar 2002 den beri dünya kupasında yokuz insan azıcık gururlu olur be ne kadar iş ahlakına saygısı olmayan hocalar ve futbolculardan kurulu bir takımız böyle ya !

0|0
    0|0
  • Çünkü Türkiye de çoğu şeyde bir mantık arayamazsın arasan da bulamazsın. Türkiyedeki en iyi oyuncu bana göre selçuk ama gel gör ki en önemli maçta yok:(

0|0
    0|0
  • eşşeğin z.kinden dolayı

0|0
    0|1
  • çokta birşey değişeceğini sanmıyorum iddaa da banko hollandaydı yine ;)

ama ben olsam oynatırdım ayrıca iyi oynayan emreyi çıkardı.

0|0
    0|0
  • Futbolcuya markaj var diye futbolcuyu oynatmamak mahalle maçlarında bile olmayacak bir amatörlük .

0|0
    0|0
  • hocas ona İNAN madığı için-galatasarayda ne oynuyorkı!

0|0
    0|0
  • bende sinir oldum zaeten ya ne yapmaya çalıştıklarını anlamıyorum

0|0
    0|0
  • Taktikselmiş

0|0
    0|0
  • selçuğu bırak nuri 90 dk oynucak adam. onu bile oynatmıyorlar

0|0
    0|0
Yükleniyor...