Sayın başbakanımızın bu düşüncesine katılıyor musunuz ?

nedir yani günah keçisi medya mı , basın mensupları ve muhalefet mi azdırıyo bu olayları... bitmeyecek mi göz yaşı, haberlere de mi taşıyamayacağız şehidimizi ne rezalet sözlerdir bunlar

link

Güncellemeler:
sayın(!)

diye belirtirsem belki anlarsınız sözcük oyunlarını

0|0
6|20

En İyi Erkek Görüşü

• Bir kere bence sayın değil ,terörün bu kadar kudurmuş olmasının nedenlerini ve ülkenin içler acısı halini aşağıda soru cevap ve örnekler ile ortaya koyuyorum.Neden sayın olmadığını da umarım aşağıdaki yazıyı okuduktan sonra anlarsınız.

1.Askerimizin başına çuval geçirten kim? AKP

2.Hainler rahatsız olmasın diye bayrağımızı indirten kim? AKP

3.Komiserimize atılan tokata göz yuman kim? AKP

4.Apoyla pazarlık masasına oturan kim? AKP

5.10 yıl içinde 1181 şehit verdirten kim? AKP

6.BDP ile PKK lıları kucaklaştıran kim? AKP

7.Habur'da PKK lıları seyyar mahkeme ile aklayıp davul zurnayla karşılayan kim? AKP

Ayrıca şu an terörün azması ve güçlenmesi de çok normal çünkü hiç bir terör örgütü arkasında başka bir devletin desteğini bulamadan varlığını sürdüremez.Çok zor bir şeydir o kadar adamı donatmak ve beslemek.PKK denilen örgüt zaten malum ülkeler tarafından destekleniyordu.Yola komşularla 0 sorun politikası adı altında çıkıp ta bütün komşularımızla kavgalı hale gelen iktidar sayesinde PKK komşularımızdan da destek görmeye başladı.Ben bu işin sonunu hiç iyi görmüyorum...

Ve maalesef AKP iktidarının başta teröre karşı izlediği politika olmak üzere bir çok konuda ki diğer politikaları da çökmüş bulunmaktadır.Eğitim fiyasko.ÖSYM de yine hakim ve savcı sınavları soruları dışarıya servis edilmiş bu kaçıncı.Enflasyon yok ekonomi iyi diyorlar, 6-7 sene önce 50-60 TL ye dolan market sepeti bugün 120-150 TL ye yarım kalıyor ama maaşlar yerinde sayıyor kısacası hükümet zengini daha zengin ederken,maaşla çalışan orta halli ve düşük gelir grubunu daha da fakirleştiriyor adeta tersine Robin Hood gibi çalışıyor.Akaryakıt fiyatları uçmuş.Ülke adeta vergi cenneti ve bu vergilerin çoğu dar gelirli kesimden alınıyor.Yandaşa rant sağlamak uğruna dağıtılan sütler bozuk çıkıyor ve binlerce küçük çocuk zehirleniyor ama ört bas ediliyor.Terör konusunda uzman bir çok subayımız suçları kanıtlanamadığı halde bir kaç gazetecinin haberine dayanarak hapislerde çürütülürken,teröristler, tecavüzcüler ,tacizciler serbest bırakılıyor.Ülkenin başındaki kişinin maalesef gözlerinden ve dilinden kibir fışkırıyor.Hortumculuğu keseceğiz diyenler hortumun alasını yapıyor.Ülkenin satılmadık bir tane bile stratejik haberleşme,sanayi kuruluşu ve limanı kalmadı.Bankacılık büyük oranda yabancının eline geçti.Yargı,adalet sistemi can çekişiyor.Telefonlar dinleniyor.İnsanlar kendi gölgelerinden korkar hale getiriliyor.Medya bir kaç küçük istisna hariç tamamen objektifliğini yitirdi ve haber çarpıtıyor doğruları gizleyerek ya da çarpıtarak kamu oyu yaratma aracı haline geldi.Ülkenin kurucularına temel değerlerine gün geçmeye görsün ki sözlü saldırılar yapılıyor.Milli bayramlar layığıyla kutlanmaz oldu.Yobazlık gericilik hortlatıldı ve sırtı sıvazlanır oldu.Ordusu polisi yıpratıldı.Dış politikası iflas etti.Bütün bunlardan sonra tuz kokar mı hiç? Kokmaz ama maalesef ülkemizde tuz koktu...

1|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• Günah keçisi medya, haberler provokatif ve milleti galeyana getirici nitelikte. Afyon'daki olayı bile hükümete maletti adiler. Uzaydan meteor düşşe bunu da hükümetten bilecek kadar gözleri dönmüş vaziyette. Evet, basın azdırıyor bu olayları, açık ve net. Hala bunu göremiyenin akıl seviyesi ve anlayışından şüphe ederim.

0|2
    0|0
  • Katılmıyorum. Çünkü doğru bir şeyi kullanıp yanlış yere yönlendiriyor. Bunun iyi niyetli olduğunu düşünsek bile bir başbakanın bu tür konuları teknik olarak ele almak zorunluluğu vardır.

Çok doğru diyor bu terör eyleminin amacına ulaşmasını sağlar ANCAK koca bir ANCAK karşı propaganda yapmamanızı kim söyledi? Yani deseydi ki veriliş biçimi yanlış evet çok haklı derdim. Unutmayın ki medya ucunu bırakmayı göze alamayacağınız bir güçtür. Rezil de eder vezir de eder. Bası özgürlüğü adı altında bütün iğençlikler ve planlar uygulanabilir. Sonuçta doktor gibi hipokrat yemini mi ediyorlar? Ya da bir hakim gibi mi yetişiyorlar? Ama baktığınızda değil hakim, savcı, doktor, koca bir hükümet gücüne eş değer potansiyel bir güce sahipler. Bu da bıçağın bir diğer keskin yüzü. Yani haberi yasaklamak yanlış, profesyonelce ve ulusal çıkar doğrultusunda denetim altında tutmak doğrudur.

0|0
    0|0
  • ünlem yetmez ona sayının yanına karikatürlerdeki gibi kurukafa, yumruk filan koyman lazım ironi olduğunun anlaşılması için...

0|0
    0|0
  • Sözcü gibi paçavralar şehitler üzerinden siyaset yapıyorda ondan.Hükümet elbette eleştirilecek tepki gösterilecek hükümete.Ama Pkk'ya göstermedikleri tepkiyi Akp'ye gösteriyor.Bu sözcü gazetesi gibi paçavraların olduğu zihniyet Cumhuriyet Mitinglerinde ordu darbe yapsın diye böğüren zihniyettir.Ayrıca Akp gelmeden önce de bu terör vardı.1978'den beri var bu lanet olası terör.

0|0
    0|0
  • kesinlikle doğru bir yaklaşım değil medya özgür olmalı. totaliter bir yaklaşım.

Teknik yorumlara giren arkadaşlara da sözüm var artık sosyal medya diye bir olay var millet buradan örgütlenip devrim yapıyor, bunu engelleyemeyeceklerine göre bunların amacı belli halen konvansiyonel iletişim araçlarını kullanan ve teröre karşı hassas diyebileceğimiz ve büyük çoğunluğu kendilerinin oy deposu olan kesimden terör hassasiyeti nedeniyle oy kaybı olmamasını amaçlıyorlar başka birşey değil

Üstelik bu dünyada bu konularda en teknik ülke olan İsrail yapardı bu işi mantıklı bir iş olsa. Halbuki adamlar ne yapıyor tüm dünyaya servis ediyor bir İsrail vatandaşının parmağı kopsa terörist saldırıda bütün dünya serviste neden acaba?

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • bu insan mı ki fikri olsun bunun danışmanları fikir üretir onlarıda hiç sallamıyorum bunlardan kayda değer biş çıkmaz

0|0
    0|0
  • o benım basbakanım degıl. benım mılletvekılım degıl. benım ulkemın vatandası degıl. benim kuklam bıle değil

0|0
    0|0
    • o zaman bu kadar oy çoğunluğu nerden geliyor herkes sizin gibi derken

• sevgili koyun arkadasım sana bu oyların geldiğini söyleyim kümesten bile seçmen çıkan bi ülkedeyiz...ve müslüman olduğunu sananlar sırf o şahıs allah kattığı için her lafına onu müslüman sanıyorlar yani ne bileyim müslümanlığı bile bilmiyorsunuz ki adam kullanıyor sizi kullanıyor

• adam guzel demıs . ıte köpege bıle oy kullanmıs ayakları yapıolar . dereden oy pusulaları bulunuyır. ıstedıgı gıbı sonucu belırlıyorlar. napcankı bunlara. adam ıstese su yazdıklarımdan benı sallandırır

• medya her şeyi kışkırtıyor ki.

sporda şiddetti kışkırtıyor

kadınların feminist olmasını kışkırtıyot

erkeklerin kıro olmasını kışkırtıyor

konuşma tarzını yavşattırıyor kışkırtıyor

ahlaksızlığı kışkırtıyor

aile içi laf sokmaları kışkırtıyor

öğrenci öğretmen laf sokmalarını kışkırtıyor

terörü şehir ailelerinin dramatiğini göstererek pkklıları güldürüyor

0|0
    0|0
  • tayyipin sayın olduğuna bile katılmıyorum düşüncelerine nasıl katılabilirim

2|1
    0|0
  • bu adam medya, muhalefet, v.s. uğraştığı kadar dağdaki it sürü ile uğraşsa inan sorun kalmaz.

1|0
    0|0
  • Saycak birini bulamadım.

0|0
    0|0
    • Sorunada söyle cevap vereyim pkk ile anlaşmaya çalışmak yerine savaş açsaydık bu anlaşma sürecinde verdiğimiz kadar şehit belki vermezdik en fazla bu kadar canımız giderdi ama terör sorunu çoktan bitmiş olurdu. Ben bildim bileli sabrı taşmak üzere ama nasıl bir sabırsa taşamadı yıllardır. Bende yıllar önce tükendi. Birilerine suçu yıkmak kolay. Ne tayyip ne bir başkası umurume değil kişiler gelip geçer baki olan vatan!

• Tayyip abd uşadıgıdır pkk'da öle,ikiside aynı yere hizmet ediyor tayyip oldukça pkk dahada artırır eylemlerini %50 ıy verenler utansın.

0|1
    0|0
    • İstersen Chp gelsin başa, Pkk ile masaya oturulsun, anlaşılsın, toprak verelim, bitsin şehit vermemiz. Böyle mi olsun?

• Chp'de aynı pisliğin laciverti kim chp'liyin dedi?

• Hükümetten utanıyorum !

0|0
    0|0
  • herşşeyin sorumlusu medya

0|0
    0|0
  • şehitolan 25 askerden biride akrabamdı,mümkünse sayın deme küfür etmemek için cümleyi zor bitirdim!

0|0
    0|0
  • medyanında satılmış basınında hükümetinde amk. çok az kaldı çok .

0|0
    0|0
  • bu tür konulardan bıktım kendimi tutamıyor küfür ediyorum i*ne tayyibe

0|0
    0|0
  • halen daha sayın diyorsun ya

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Sayın mı?

0|0
    0|0
    • kızımmmm bak dikkatli oku, türkçe derslerinizde hep mi kaçtınız siz yaaa

• Benimle seviyenizi yükselterek konuşunuz lütfen Kızım falan yakışmıyo. Ayrıca Türkçe'de senden daha iyi olduğuma eminim. İlle de ironi yapacağım diyorsan ünlem falan koy. Çok zekisin gerçekten.

• emin ol en az bu kadarı medyaya yansıtılmıyor, yani görmezden geldirtiyolar zorla

0|0
    0|0
  • Onun hiçbir düşüncesine katılmıyorum, düşünceleri umrumda değil.O yüzden haberi okumadım kusura bakma.

0|0
    0|0
  • beyefendi mütemadiyen şıçmaktalar.toprak bereketsiz olduğundan gübre niteliği de taşıyamamaktadır.

0|1
    0|0
  • tabi canım 25 sehit ne ki.. ondan önceki 10 falan. niye büyütüyorsunuz anlamıyorum.. Bence biz gençler olarak hafife alıyoruz gücümüzü gösterme zamanımız geldi. basın dediğininde çoğunu satın almıs zaten. Bir tek sözcü uyandırmaya çalısıyor herkesi.

0|0
    0|0
  • Arkadaşlar laf kimin ağzından çıkmış ona bakıp yorum yapıyorsunuz onun demek istediği pkk milleti ayaklandırmak için saldırı düzenliyor ama medya bunu yayınlamazsa pkk nın eline ne geçicek

0|1
    0|0
Yükleniyor...