Bizim futbolcular neden geriye dönmeye meraklı?

Arkadaş yine milli takımı izledim yine keyfi almadım yine sinir oldum ya adamlar topu alınca niye hep kaleciye dönmeye çalışıyolar niye atak yapamıyolar yaaa :S?

Güncellemeler:
arkadaş herkes bunun yanlış olduun bilyor da bu kadar futbolcu niye bu ataleti üstünden atamıyo anlamıyom ki :S:S ulan buradaki insanlardan daha mı az biliyonuz futbolu da hala devam ediyo bu düzen :S
yine geriye dönük oynadık yine kaybettik :S:S

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• bunun futbolculuga sigdigini göremiyorum sevdam fenerbahcedede aynisi deli ediyorlar sanki haz aliyorlar geriye oynamaktan mantiksiz isler.. taktik yok amac belli degil kisacaasi ne alt yapidan saglam futbolcfu yetistirebiliyoruz nede antrenör.. yurtdisindaki altyapi kalitesinde yetisen futbolcularda müthis olsada cogunluga ayak uyduruyor... yazik gercekten mesut iki gol atti bugün..

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 4

• çünkü kendilerine güvenemiyorlar var düzgün bir çalışma sistemleri yok. bu yüzden milli takımın maçlarını izleyemiyorum.

0|0
    0|0
  • Böyle bir kadro seçiminin sonucudur bu..

0|0
    0|0
  • keske siz oynasaydınız eyyy türk erkekleri:D

0|0
    1|3
  • Kaybedeceklerini düşündükleri için.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 16

• Türk futbolunun kangreni bu

0|0
    0|0
  • bu artık ülkede alışkanlık olmuş milli takımada yansıdı bunu nasıl önlersin çok eski yıllardakiki gibi yüzünü kaleye dönen futbolcuya tekme atarak önlersin eski yıllarda bu böyleymiş kimse top ayağındayken yüzünü kaleye dönüp geri pas veremiyormuş aynı kurallar gelsin o zaman düzelir korkudan :)

0|0
    0|0
  • ortasahada topu yönlendrck oyuncu olmadğı için böyle !

0|0
    0|0
  • link kısaca maçın özeti...

0|0
    0|0
  • arkadaş... biz içerde birbirimizi yemekten dışarıyı mı görebildik... adamlar gün be gün futbolunu geliştiriyor... biz sokak futbolundan beter oynuyoruz... şu üc büyüklerde kilit adam diyebileceğin kaç kişi var bak bakalım. avrupada elle tutulur gözle görülür bi arda var bi emre... bizden bi cacık olmaz.

0|0
    1|0
  • korkuyorlar. avrupalılar uzun boylu bizim milli takıp kısa boylu bakıyorlar dev gibi adamlar var at geriye evet çok saçma uzun futbolculardan yapacaksın kadroyu

0|0
    0|0
    • yalnız o roben nasıl bi hayvandır arkadaş yaaa off adam kaç yaşında öküz gibi koştu ya:D

• adamlar öyle bizim gibi cılız değil. yiyorlar domuzu içiyorlar viskileri, yapıyorlar ağır idmanları bakıyorlar kendilerine, işini yapıyorlar en iyisini, çakıyorlar karılara oh hayat bizde sadece karı işi var başka yok sonra maça çık küfürt et hakeme dal kavga et

• Kronik bir rahatsızlıktır bizim bu geriye dönüş huyumuz. Genetikmidir nedir artık anlamadım nesilden nesile geçiyor maşallah. İyi birşey yapacak değiller.

0|0
    0|0
  • maç kaç kaç arkadaş

0|0
    0|0
  • YAHU YARAMA TUZ BASTIN BEN BI BILSEM NEDEN OLE YAPTIKLARINI BENDE GEP ILERI OYNAYAN TAKIMLAR HSUMA GIDER

0|0
    1|0
  • oyunda uyum yok ya

0|0
    0|0
  • baskı altında oyun kuramıyoruz. yanlış taktik veya oyuncu kalitesi... ne dersen de...

0|0
    0|0
  • belkide geri vitese alınca az yakıyordur :P

0|0
    0|0
  • bizim türk futbolunun rezilliği işte ileriye oynamak nerde bizde.

0|0
    0|0
  • orta sahadaki boşluk yada oyun kurucunun yetersizliğinden ola bilir mi ?

0|0
    0|0
  • Türkiyede biraz da kaleciye karşı yufka yüreklilik var. Takım oyunu oynamayı kaleciye geriye pasla aynı şey sanıyorlar işte. O da bizden demek istiyor :p

0|0
    0|0
  • Geriye dönük oynamak kötü bir şey değil tam tersine çok iyi bir şeydir, dünyaca tanınmış takımlarında taktiği böyledir. Geriye dönüp top cevireceksin boş alan bulduğunda gideceksin, boş alan bulamıyorsan top cevirmeye devam edeceksin ; Fakat sorun şu ki biz bunu beceremiyoruz, ikinci denemede topu kaptırıyoruz. Yoksa taktik güzel.

0|0
    0|0
Yükleniyor...