Hollanda-Türkiye maçında futbolcularımızın beceriksizliği hakkında ne düşünüyorsunuz?

Biz bir pozisyona girmek için her daim kılı kırk yarıyoruz ve onların arasından muhteşem pozisyonları beceriksizliğimiz yüzünden gole ceviremiyoruz sonrasındada hep üzülüyoruz.

Gavur napıyor buldumu atıyor...!

ardanın girdiği poziyona onlar girse gol oolurdu dimi %100 ve bu her zaman böyle oluyor pff ki ne pof

Siz bu saçmalığı nasıl yorumluyorsunuz?Neye bağlıyrsunz?Böyle giderse üzülmeye devam...Yazık bize

0|0
5|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bir Futbol ekolü oluşturamadık.Zırt pırt hocalar değişiyor.Hocalar yeni yeni sistemler deniyor.Hakedene forma vermiyorlar.Sonrada başarısızlık yaşıyoruz.Bakınız Hollanda'nın hocası değişti ama sistemleri değişmedi.Büyük ülkelerin çoğu böyle.Hocalar değişse bile sistemler aynı ve bu yüzden başarılılar.Oyuncularımız da zihinsel anlamda yetersizler.Arda'nın karşı karşıya kaçırdığı top ve Hollanda'nın ikinci gollerine bakın farkı anlarsınız.Yazık ben sadece bu büyük millete üzülüyorum.Milletçe üzgün olduğumuz şu günlerde bir galibiyet biraz olsun moral olurdu milletimize

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• ellerinden geleni yapıyorlar.çok bilioduysanız oraya kadar sizler gelseydiniz.ben böle onların üstüne gidenlere cok kızıyorm.

0|0
    2|3
    • Valla öyle deme Hollandalı adamların canı yok mu o adam nasıl buldu mu çakıyor milyonları üzüyor sende üzeceksin ki bahsettiğimiz adamlar köy takımında oynamıyor.Büyük takımlarda byk oyuncular.1 kez hata olabilr anlarız ama her maçta beceriksizlik bize pahalıya patlıyor.

• Estafurullah neticede göremesemde karşımdaki bir bayan uygun bir dille düşüncelerimi aktardım bu bana mutluluk verir.kabaca konuşmak benide üzer.

• İyi hazırlanmamışlar maça ve oyunda olması gerekenler yoktu Selçuk İnan gibi.. Onların yanında çok kötü kaldılar sanki mahalle arasında top oynuyorlardı.. Üzüldüm yinede tebrik ediyorum futbolcularımızı..

0|1
    0|0
  • onu bunu boşver de maçı izlerken birşey dikkatimi çekti bizim Türk erkeklerinin boyu çok kısa ya adamlar uzun uzun taş gibilerdi

0|0
    0|0
  • abdullah avcı ve hamıt olmasa daha ıyı olacak emınım .

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Ardanın kaçırdığı pozisyonla onların 2. golü nerdeyse aynıydı.onlar attı biz kaçırdık işin özeti bu

0|1
    0|0
    • her zmn aynı şey oluyo üzülende biz oluyoruz sürekli..ahh arda ahh çok havalanmış hissediyorum gevşek oynuyo

• Tanimiyordum futbolla ilgilendigim halde ondan

• arda karşı karşıyayken atsa maçın seyri değişirdi.

0|1
    0|0
  • semih,ömer toprak ve umut 'dan başka sahada ne yaptığını bilen oyuncu yoktu daha organize olabilseydik bu hollandayı rahat yenebilirdik...

0|1
    0|0
  • Selçuk İnan Selçuk İnan Selçuk İnan yetti ya. evet bence turkiyenin arda dan sonra en iyi oyuncusu. ama yerine oynayanlarda kotu değildi ki. pozisyona girdik mi girdik hollandayla deplasmanda başa baş oynadık mı oynadık. acın bakın hollandanın resmi sitesinden evinde aldığı skorlara goz atın! yerine oynayan adamlarda cok kotu değil ki sanki alonso oynamıyor yerinde selcuk şahin oynuyor. boyle bir fark yok ki evet oynasa daha iyi olurdu ama tek suc bu gibi yapmayalım . evet avcının hatası buydu ama tum oyuncular soyledi rakibi cok iyi analız ettik diye onde bastık pas yaptırmadık robben olmasa hiçbirşey yapamayacaklardı oda zaten tutulamayacak bir oyuncu elimizden geleni yaptık iyi taktik kurduk .

0|0
    0|0
  • gebermiş hollandayı bıle yenemedık. cok calısmak lazım cok

0|1
    0|0
  • Selçuk oynatılmıyorsa sen o maça zaten 1-0 geride başlıyorsun demektir.

0|1
    0|0
  • her maça farklı kadroyla cıkarsan bole olur hanı derler ya kocası bellı degıl o mısalll...

0|1
    0|0
  • futbolun içinde olan şeyler napalım ?

0|0
    0|1
    • Ona bişey demiyorum arkadaşım benim kızdığım nokta her maçta böyle oluyor sen iyi takip etmiyorsun bell ben yemem içmem milli maçı kaçırmam sürekli böyle oluyor biz pozsiy. girer girer atamayız harika oynarız adamlar 1 pozisyon 1 gol maç nolarda yine üzülen Bİz buda mı butbolun içinde var onlarda insan evladı değil mi?

• YAv arkadaş sen beni anlamıyorsun ben her buldugumuzu gol yapalım demiyorum sen zorla öyle anlyıorsun tabiki insanlık hali kaçar mı kaçar messide kaçırır ama bizde bir cünüplük var messi %100 lük pozisyonu %99 GOL YAPAR helede önemli maç ise kesin atar.zor pozisyonda oda kaçırabiliyor gol tabiki her pozisyonuda atarsa futbol biter dimi :)).Biz her zaman kaçırıyoruz kolayıda zoruda atamıyoruz sonra üzülüyoruz Başarı kazanamıyoruz

• haklısın birader :)

• Yetenek ve uğraş yok diye düşünüyorum +bide uyum sorunu var o ayrı

0|1
    0|0
  • herkes selçuk diyor ama selçuk oynasaydı markajda olacaktı. selçuk forvet değil orta saha oyuncusu ve oynasaydı bundan daha kötüsü olacaktı. 2012 finalini hatırlayın ispanya pirloyu tutunca ne oldu

0|0
    0|0
  • Hiçbirşey anlamıyorsun

Gelmiş buraya cahilliğini döküyorsun

Yazık .

0|0
    0|2
    • Sen çok biliyosun abisi açıkla bakayım bu saçmalığı bize ? Onlarda insan neticede ama buldumu çakıyor çok biliyorsun ya açıkla bakalım...Bu saçmalığı rezilliği.Sürekli böyle oluyor sadece 1 maçta olmadı bu !

• bence başabaş maç oldu,bu kadrodan boyle oyun beklemezdım.abdullah avıcya tebrıkler.hersey yavas yavas olur grubun favorısıne yenıldık pendıkspora degıl!

0|0
    0|0
  • hakkaten ya. insanlık dramı oldu benim için maç. moralim bozuldu. ama becerikli olursak süper olur.

0|0
    0|0
    • aynen ah bi becerikli olabilsek.bizi çok üzüyo bu topçular her daim çook.

• ama takım iyi koşuyolar falan .öğrencekler sonunda

• gökhan gönül oynatılmalıydı..futbolcuların sucu yok.kadro yanlıs

0|0
    0|1
Yükleniyor...