"Bir gün başaracagim, bir gün" dediğiniz oluyor mu??

arkadaşlar dayanılmaz bir hırs var tamam hırs insana zarar verir ama yapı meselesi yapcak birşey yok sizin de içiniz de birgün şunu başarıcam dediğiniz oluyor mu? oluyorsa nedir bu?

Güncellemeler:
eskiden üni kazanmayı gözümde büyütürdüm artık onun aslında devede kulak olduğunu gördüm ama hedeflerime uzanmak için gerekli bir adım olduğunu biliyordum şimdi 1 yabancı dil sonra 2. yabancı dil yurtdışında iyi ünilerde yüksek lisans erasmus ama ana amaç çok para kazanmak bunun için hayatımın riskini aldım diyebilirim

0|0
8|7

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 7

• evet oluyor..birgün çok başarılı olacağım herkese faydam dokunacak diyorum inşş olur o gün gelir

0|1
    0|0
  • evet oluyor ama ben biraz da sansıma güveniyorum.

0|0
    0|1
    • sizin gibileri sevmiyorum biliyormusun ben tırnaklarımla kazıya kazıya alıyorum herşeyi adam kedi gibi 4 ayağının üstüne düşüyor:D

• evet bn hep öyleyim annem hep bana kedi der:D

• Bi' gün ders çalışcam diyorum ama sadece diyorum.

0|0
    0|0
  • Bir gün çok başarılı bir doktor olcam.

Bunu bir gün başarıcam.

0|0
    0|0
  • Aşk için mi sordun =))

0|0
    0|0
    • hayır kariyer para kazanmak çok kazanmak tamam biliyorum aza tamah etmeyen çoğu bulamaz ama böyleyim işte

• 2 side var valla mesela arkadaşlarıma bakıyorum millet 3 4 ay sonrasını düşünürken ben 10 yıl sonra acaba bundan daha iyi yerlere gelebilecekmiyim kötü niyet değil onlarda iyi olsun isterim(tabi her arkadaşımdeğil) ama eniyisi ben olayım :D.mesela buda x mühendisi benim bundan ne farkım var bunun benden artı yönü ne vs vs. kafayı yedirir adama :D

• Ama bu şekilde dost edinmen de zor olur biraz dizginlemen lazım duygularını =)

• Genelde başarırım.

0|0
    0|0
  • Evet araba sürmeyi bir gün başaracağım!

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Bak ben bu güncellemede yazdıklarının hepsini yaptım.

Şimdi iyi bir kariyer iyi bir maaş, iyi bir arabam var ama ...

Bir gün ;

1- Hali hazırda bulunduğum uluslararası bir firmada milyarla kazanan çok başarılı bir direktör.

2- Aynı zamanda güzel, hırslı, kariyer ve kişilik sahibi beni asla aldatmayacak bir eşim olucak.

Kısacası birşeyleri başardıktan sonra bir gün dedikten sonra " daha " diyorsun. İnsan evladı işte...

0|0
    0|0
  • Bir gün başaracağınıza inandığınız bir hayaliniz varsa dikkat edin gerçekten başarabilirsiniz.. Benim vardı öyle bir hayalim başardım ve dibe vurdum insanlar ne istediğine dikkat etmeli bence.

0|0
    0|0
  • diledğim herşey olmuyor çabalar bazen çok nafile diyor by ceza duymadın mı sen hiç:))

0|0
    0|0
  • ewet çok oldu bazısı gerçekleşti bazısı gerçekleşmedi

0|0
    0|0
  • Oluyor iyidir. Kendini sartlandirmak iyi bence basarmak icin

0|0
    0|0
  • hiç demiyorum yaşıyorum hala ne diyebilirim ki başka...

0|0
    0|0
    • ne gibi mesela küçük şeyler değil büyük şeylerden bahsediyorum?

• büyük şeylere inanmam ...küçük şeyler benim için büyük şeylerden çok daha önemlidir...nefes almak gibi.

• Onu düşünerek yaşıyorum zaten. 10 sene sonra falan tamamım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...