Sizce Beşiktaş Büyük Takım Mı?

Bence her zaman Fenerbahçe ve Galatasarayın gerisinde kalacaklar. evinde büyüklere yenil anadolu takımlarını yenip şampiyon beşiktaş diyorlar. Beşiktaşlılar büyükleri yenemeyip eğer şampiyon olursa mutlu olucaklar mı? Her zaman fenerbahçe ve galatasarayın arkasında kalmıyorlar mı?

0|0
4|12

En İyi Kız Görüşü

• Beşiktaş başarı bakımından ülkemizin 3. büyük takımıdır. Şampiyonluk sıralaması bariz ortada. Derbilerde üstünlükleri yok. bunlar birer somut örnek..

Beşiktaş taraftarına sorsanız onlar dünyanın en büyük takımı sevgileri mantığın önüne geçiyor. Aslında en iyisi bu. kötü olsa da aldırmamak. Üstün tutmak.

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Besiktasli değilim ama taraftarı yeter.

0|2
    0|1
  • bjk nin yeri sevenleri ayridir

0|0
    0|0
  • türkiyenin en büyük takımı FENERBAHÇE ikinciyi üçüncüyü bilmem

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 12

• Senin baban gençliğinde Beşiktaş denince dizleri titrerdi..90'larda ve 2000'lerin başında Beşiktaş diğer 2 büyüğe bariz üstünlük kurdu..

Yeni yetme veletler 2005 sonrasına göre yorum yapıyorlar ya, gülüyorum...

3 büyük yok, iki büyük var... Biri 70'lik, biri Beşiktaş

3|1
    1|0
    • 2005 değil 1995 ve sonrasını alıyorum. eskiden leeds united da çok iyiydi şu an 2-3 liglerde oynayan takımların şampiyonlar ligi kupası var. eskiden iyi diye beşiktaş en iyi mi oluyor?

• Cumhurbaşkanının götünü biraz daha yalayın belki bir kupanız olur diyelim o zaman :)
      Laz başkan yardımcınız iyi yalıyor adas

• bahaneler bahaneler... tayyip geldi beşiktaş ondan geride kaldı hahahah fenerbahçede düşman tayyibe neden beşiktaşa çakıp geçiyor :( neyse iyi geceler beşiktaşın taraftarı iyidir hırslıdır tamam ama takım her zaman geride kalacak üzücü bir durum ama türkiyedeki tek derbi galatasaray-fenerbahçe derbisi.

• futbol endüstriyel olduğunda Beşiktaş gibi takımlar geri kaldı doğru. Ama kimse unutmasın bjkın pancuyla fener maçını ya da önceden dolmuşlarda arkayı dörtle yerine fenerle dedirten Beşiktaşı

bugün maçı izledin mi bilmiyorum ama nickine inat objektif bakarak bir izle Beşiktaşın hakkı nasıl yeniyor gör ona rağmen maç kazanan takıma kötü denir mi karar senin.

0|0
    0|0
    • Ben takıma kötü demedim galatasarayla fenerbahçenin gerisinde her zaman dedim

• Beşiktaş her zaman Galatasaray ve Fenerbahçe nin gerisinde kalacak maalesef... bir üvey evlat muamelesi gömüyor da değil aslında...

0|0
    0|1
  • Solediklerin dogru herzaman gs ve fb gerisinde kalicaklar.

0|0
    1|1
  • Bir GS li olarak söylüyorum : BJK büyük takımdır.

1|1
    0|0
  • ben bir gs li olarak bjk yi gerçekten severim.. bence çok daha iyilerine layık bir takım ama şansı bir türlü tutmuyo gs ve fb ye karşı.. ama bnce türkiye de dedğin gibi diğer büyüklerin gölgesinde kalıyo..

0|0
    0|0
  • Beşiktaşin kendi stadı olsa fb yide gs yenebilir.. bu sezon adamlar stad arayıp durdular ona rağmen şampiyonluk yarisndan kopmadilar.

Galatasarayliym

0|0
    0|0
    • bundan önce statları yoktu öyle mi

• Haklı olduğun tek konu evimizde derbi kazanamıyor olmamız... Geri kalanına yorum yapmak istemem

0|0
    0|0
  • Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum, gerçekten büyük bir takım. Şenol Hoca ile daha iyi yerlere geleceğine inanıyorum. Yolu açık olsun.

0|0
    0|0
  • Sen nediyon olum? Hakemle penaltılarla maç kazanan siz şampiyon olunca mutlumu oluyorsunuz?

0|0
    0|0
    • of her beşiktaşlı bu lafları söylemesin artık :D fenerbahçe galatasaray maçında da penaltılarla kaybettiniz üzücü.

• Evet Her maçta kırmızı kart ve penaltılar sizil lehinize olduğu için neyse tartışmayacağım.

• Tabiki şüphen mi var

0|0
    0|1
  • Gizli korkak cinconluların uydurması

0|0
    0|0
Yükleniyor...