Sıkıldım artık cevap verın niye böyle erkek mileti

bu erkekler nie byle güzel kiz grnce ona bakar onu elde etmeye çalışır helekı zor bi kizsa nie peşnden gderler hendı egolarını tatmın etmek için olgun olmadıgı halde olgunmuş gibi gozurkurler hepsının amacı aynıyken nie ben farklıyım lafını soylerler kendıne baglarlar sevdırırler sonra nie çekıp gderler başka kızlar çikarlar sonra hiç bişey olmamiş yaşamamiş rolu yapıp o kızla mutlu olur niee böylesınız

0|0
8|21

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 20

• Ya aslında sorun erkeklerde değil. Tamamen kızlarda. Her gördüğünüz ilgiyi aşk sanıyorsun. İlginin bir çok nedeni olabilir ve de şekli. Kızları kadınları çözemedim ama erkek olarak hemcinslerimi iyi analiz ederim. Bir erkek skor tablosuna 1 sayı daha eklemek için çok büyük yeteneklerle donanmıştır. Yaradılışta var bu. Sizin eksiğiniz iyi ve kötüyü, doğru ve yanlışı ayrt edememeniz.

0|0
    1|0
    • bir insana hadınden fazla deyer yakışmaz kizlar ilgı sever erkekler bilir madem ayrılma var kafalarında nie çikyolar nie yapyo ?

• Dedim ya skor

• Şu ego tatmin olayı da milletin ağzına iyi sakız oldu. Gelen geçen ya erkekleri geneller ya da kızları. Hayır yani bi kere de "beni aldattığı için onun hakkında şöyle düşünüyorum." demez ki.

Gelelim senin soruna. İnsan bu işte. Doğru yolu öğrenmedikçe ve kendisini ona şartlandırmadıkça, şeytanın sözleri daima tatlı gelir.

0|0
    1|0
  • 1. zor kızlarla bu devırde kımse uğraşmaz piyasada kız dolu kıtlık yok :) 2. anlayamadıhın konu da şu erkekler her baktığı kızdan hoşlanmaz yani sevemez sadece ve sadece cinsel duygularla yaklaşır hal böyle oluncada diyer söylediklerin devreye giriyo çekip gitmeler filan. oysa sevmek için. Bir erkeğin kalbini çalmak için bazen bir tebessüm bile yeterli.

0|0
    0|0
  • Burda güzel ve zor kız sen oluyorsun heralde ? :D

Şimdi şöyle bu olayın başı ego.Bende egoist biriyim.Zor olanı başarmak her zaman daha cezbedicidir biz egoist insanlar için,çünkü zoru başarınca egomuz okşanır.Zoru başardığımızdada hiç bir büyüsü kalmaz ve yeni zorlara yöneliriz olay bundan ibaret.O kişi seni sevmiyordu ve seni elde ederek bir kez daha güçlü olduğunu gösterdi.Nihaha,yaşasın egoizm :D

0|0
    0|0
  • kızların yaptıklarına ne demeli? meydanı görünce sallıyorsunuz ee bir de hemcinslerinizin neler yaptığını bir bilseniz

0|0
    1|0
    • sen kıza bu şekılde kendını sevdırırsen kız az bile yapmşdır bance

• hayır sadece mantiklı bir cevap aryorum

• demek istediğim de bu bu işin kızı erkeği yok tamamen kişilik meselesi her insan aynı değil malesef

• Seveni arıyorum gören söylesin demiş Soner baba bencede seveni aramak varken trip atan kızı napim :D

0|0
    0|0
  • erkek yada kadın ikisindede var bu anlattığın,gerçek seven birisi olmadıktan sonra iki cinste aldatmaya ve terketmeye meyillidir

0|0
    0|0
  • yav kardeşim bundan doğal ne var, birisine aşık olur çıkarsın, sonra bir gün başka birisine aşık olursan onunla çıkmaya başlarsın. seninle aşk yaşadı diye ilelebet, ömür boyu birlikte olacaksınız diye bir şey mi var?

0|0
    0|0
    • ayrılmak içinmı ciktım oldu cocugundan sıkılınca kapyada atr ozman bu erkekler

• ayrılmak için mi çıktım diyorsun ama hepimiz öleceğimizi bile bile yaşamıyor muyuz? sonucundan bağımsız olarak düşünüp o an yaşadığımız şeylerden zevk almaya ve mutlu olmaya bakmalıyız bence. bazen 'netice' değil 'hatice' daha önemlidir.

• Tek cevap ;

İyi seçeceksin canım . Her erkeğe eyvallah dersen böyle olur .

0|0
    0|0
  • Meraba,

Erkekler zor kızları elde etmeye çalıştıklarının nedeni:Kendilerini deneyerek başka kızları elde etmektir :)

Ama!

Kızların %40'ı Zor kızdır bir türlü birlikte olmazlar .

0|0
    1|0
  • her erkek oyle değil.ama güzel bulmadığım bir kıza yaklaşmaya gerek duymam.yanında biraz heyecanlanmak isterim.

0|0
    1|0
  • İhtirasların peşinde koşanlar bunu yapar ancak bir dindar bunu yapmaz.

0|0
    0|0
  • genetik olan bırşey tahmınenn

0|0
    0|0
  • kadınlar bunu daha iyi yapıyorda ondan...

0|0
    1|0
    • kendı cınsımı savunamam ama hep sizde yaşadım yanın sızın cınsınızde adam gbi sevmyomusunuz siz erkekler bi kiza baglı yaşyamıyomusunuz madem kızla ayrılma var beynınızde nie umut baglayıp cıkıyosununz

• ilgisizlikten gider kadın 3.şahıs olmadığı zaman erkek onu mutlu edemez oda gider işte bu yüzden..

Bizde sizden pek bi farklı değiliz kadın b

• kadın bize ilgi göstermediği yetmediği zaman sevdiğini belli etmediği zaman gideriz yani genelde öyle olur

• tanıdıgın takıldıgın begendıgın erkek modelini değiştir

0|0
    1|0
  • bencil insanlar böyledir...kız-erkek

0|0
    0|0
  • Aynı şey sizin içinde geçerli.

0|0
    0|0
  • Boş insan Boş işlerle uğraşır.

0|0
    1|0
  • bunlar gelip geçici hevesler.

0|0
    1|0
  • Hoş geldin kejman.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 8

• hepsine aynı demek ayıp olur. ama bu site için konuşursak %98 i acınası. bunu kendilerinde göremedikleri için hemen laf atıyorlar engelliyorlar küfür ediyolar. ne de olsa onlar için erkeklik sadece bacaklarının arası.

0|0
    0|0
  • genelleme sevmiyoruz

0|1
    1|0
  • Erkek olduğu için.Kadınlarda olan merhamet duygusuna sahip olmadıkları için,umursamamakta,unutmakta,kötülük yapmakta üzerlerine yoktur. (İstisnalar var tabii)

0|0
    1|0
  • zor kızı elde etme hırsı olurr ve güzelin peşnden giderek kendilerini denerler kız hayır derse elindeki kerize gelirler olay bu

0|0
    0|0
  • bzlerde yakısıklı erkeklerde aynı durumu yapıyorz :) hepmız olmasak bıle cogumuz bu ınkar edilemez ve erkeklerın hepsını aynı kefeye koymak cok büyük yanlıs .

0|0
    0|0
    • biraz düşnursen baban bile bu erkeklerın içinde düşnmen yeter yada düşnme cildrırsın

• o zaman otur kendını ye (=

• öyle yapcam

• ele geçirince hevesi kaçıyo belki de zoru başardığını sandığı için havalara giriyo..

0|0
    0|0
  • karsısındaki kıza acı cektirerek baglanacaklarını sanıyolar

0|0
    1|0
    • bana acı cektırmeden bagladı ve giti anlmadıgım bu

• sen salla erkek milletini hepsi aynı. seviyorum ölüyorum diyolar sonra ayrılıyolar. 2 güne kalmadan da geri dönüyolar

• Zoru sever

0|0
    0|0
Yükleniyor...