Sporla arası iyi olan varsa bir baksın koşu programı verirmisiniz?

Simdi ben body building sporuna 7.5 ay önce başladım ilk ay devamsizlik lar tatil falan oldu onun disinda sürekli gittim başlarken 1.89 falan dim kiloda 98 di şimdi 192 ye 93 um sürekli kas kütlesi çalıştım kilo vermek değildi amacım fit olmak değil iri olmak istiyorum. Ama bu sure icinde kaslandim ama yag oranim fazla diye omuz ve kol harici belirgin degil kardiyo yapmadım bu zamana kadar şu an planim salon olmayan gunlerde gece kosusu yapmak saat 9-11 arasi (akşam) ne kadar kosmaliyim nasil kosmaliyim beni bilgilendirirmisiniz yaza kadar 5 kiloversem yeter 4 ayda 5 kilo cok olmasa gerek.
Salonda niye yapmiyosun derseniz cok zaman alıyor o günün hareketleriyle o kadar zamanım yok o yüzden

0|0
1|1

Kızlar Ne Diyor 1

• vavv bu kadar yararını görmen çok iyi.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• kardeşim senin akşam değilde sabah erken saatte koşman gerekir her sabah erken kalk 6 gibi 1 saat hafif tempo koş sabah metobolizma hızlı olur ama aç karnına koşmalısın sana garanti veririm düşük kalorili beslenme programıylan güzel bir kilo verirsin

0|0
    0|0
    • Amacım oydu sonra arastirdim sabah kosusu metabolik kaldığı icin kas yakiyormus

• Zaten define olunca ister istemez kas kaybı olur bunun sabahıyla aksamıyla alakası yok her türlü kas kaybedeceksin tabi küre girmedikçe

• Kas kaybını en aza indirmeye çalışıyorum

Yükleniyor...