Pedro Franco kırmızı kart gördü, haftaya yerine kim oynamalı?

Ersan haftalardır berbat adeta ceset gibi, Atınçta Ersan da sol ayagını kullandıkları için birlikte oynatmaz Bilic dolayısıyla Franco yerine Milosevic'i oynatmak zorunda ama Ersan'ı kesip Atınç ve Milosevic'i birlikte oynatsa sizce nasıl olur, denemeye degmez mi? Ersan' a neden bu kadar sabrediyor?

0|0
2|12

En İyi Erkek Görüşü

• Zaten öyle yapması gerekiyor Atınç artık iyiden iyiye formayı kapmalı çünkü sivok yok artık Ersandan formayı çalarsa uzun süre bırakmaz milosevic ilk maçtan ne yapacak bilemiyorum ama Sarıyer maçında bu ikiliyi denemeye değer.

1|0
    0|0
    • harfiyen katılıyorumm

• Kadromuz sağlam herkesin alternatifi mevcut hepside genç dinamik hırslı tek sıkıntı forvet hattı mustafa kronik zaten o belli oldu kalıyor iki forvet biri sakatlandı mı ortalarda kalıyoruz eğer liverpool maçı öncesi böyle bir talihsizlik yaşarsak direk sahaya atlayıp forvete geçmeyi düşünüyorum yapacak bişey yok.

Erkekler Ne Diyor 11

• atınçla miloseviç oynasın top geçmez ordan iki kule :D

1|0
    0|0
  • Atinc olabilir.

0|0
    0|0
  • Milosevic bek değilmi stoper özelliği varsa cok iyi şans

0|0
    0|0
  • Haftaya maç kiminle beyler fikstür alan var mı? ?

0|0
    0|0
  • atınç da yetenekli ama ersan kadar tecrübeli değil

0|1
    0|0
    • Ersan da çok dan dun oynuyor ama canlı bomba gibi

• Çok gereksiz kartlar görüyoruz zaten maç bitmiş bırak adam atsın :S

0|0
    0|0
  • Atınç daha makul milo da var defansımız mübarek kule gibi :D

0|0
    0|0
  • Haftaya kim öyle kim kala.. belki idmanda biri sakatlanr.

0|0
    0|0
  • yeni sağ bek oynar belki (:

0|0
    0|0
  • benim bu kizla tanismam lazim :)) merhaba nasıl tanışabiliriz :)

0|0
    0|0
  • miloseviçe gün doğdu ama hoca bilir tabi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• sivok sakatlığı var diyorlar sakatlığı yoksa oynamalı beşiktaşta en beğendim futbolculardan başında geliyor

0|0
    0|0
  • Bu hafta bizimde en önemli orta saha oyuncumuz Selçuk kart gördü. Şimdi cezalı.

Franko'nun kart görmesi Beşiktaş'ı etkilemeyecektir. Ersan gülümü kesmez slaven bilic yani sanmam.

0|0
    0|0
    • bence de kesmez ama keşke kesse resmen 1 kişi eksik oynuyoruz o sahadayken müthiş bir form düşüklüğü yaşıyor

• Fizik olarak güçsüz sahada 45 dk. zor dayanıyor.

Yükleniyor...