Hiç böyle bir şey yaptınız mı? İçimizden geliyorsa neden yapamıyoruz?

Biriyle görüşüyorsunuz. Karşınızdaki kişi ne yabancı birisi ne arkadaşınız. Eh yeni tanıştınız sayılır ama ilk görüşmeniz değil. İçinizden onu öpmek belki de yüzüne dokunmak kısacası yakın davranmak geliyor. Bunu yapar mısınız? yoksa duygularınızı bastırır mısınız?

benim içimden öpmek geldiği halde karşımdaki hakkımda ne düşünür vs. diye yapamadım. hiç yaptığınız oldu mu? İçimizden geliyorsa neden yapamıyoruz ki...

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• kezban diyebileceğimiz "ev kızları" hariç üniversite de okuyan ya da çalışan pek çok kadın bu tarz ilişkiler yaşıyor zaten. bunda garip bişi yok ki. yaşa istediğini ne sorguluyorsun.

sen bakma burada yazanlara, herkes herşeyi yaşıyor artık, sadece kendine saklayıp yaşamıyor gözüküyorlar o kadar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• benim ilk öpüşmem, çıktığım kızla ikinci buluşmamızda olmuştu ve öpen o olmuştu... çok fazla rahat davranır ve olmayacak bir yerde öpersen belki abes kaçabilir... ama müsait bir ortam varsa ve öpüşmeyi abartmadan kısa ve masum bir şekilde yaparsan senin hafif bir kız olduğunu düşünmez diye tahmin ediyorum...

0|0
    0|0
  • Seviyorsan git konuş bence. Böyle kasmaya gerek yok.

0|0
    0|0
  • kızlar yaparsa ne yapar bilmem ama, biz yaparsak %80 karakolu, %20 tokatı garantilemiş oluruz.

0|1
    0|0
  • sen kendi ağzınla içimizden geliyorsa neden yapamıyoruz diyorsun o zaman herşeyi boşver kendi isteğini düşün ve yap gitsin

0|0
    0|0
  • Böyle şey düşünülsede uygulamaya geçilirmi yaa :)

0|0
    0|0
  • Bundan kaybediyoruz zaten o ne der bu ne der, içinden geleni yapabilmeli insan

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yap gitsin.

0|0
    0|0
  • Çok şükür öyle bi sorunum yok olamazdaa kızın abazasıda hiç çekilmiyo yaniii

0|2
    0|0
  • Kültürümüzden yaşayış biçimimizden geliyor eğer ki yurtdışında böyle bi durumla karşı karşıya kalsaydım yapardım çünkü onlar bizim gibi değil

0|0
    0|0
  • kafana göre takıl

0|0
    0|0
Yükleniyor...