Kadınlar ulusal bir sembol olsaydı, acaba hangi ulus neresi ile övünürdü?

Fransızlar kendi kadınlarının popoları ile çok övünürler. Popoları oldukça ideal ve çekiciymiş. İngilizler ise kendi kadınlarının göğüsleri ile övünürler. Onlara göre ise hem iri hemde daha idealmiş. Almanlar için fark eden bir durum söz konusu değil. Doğurabilmesi ve iş yapabiliyor olması yetiyormuş. İran kadınları ise çarşafları altında yatan güzellikleri herkes tarafından çok övülür.

Peki ya biz çılgın Türkler kendi dişi Türklerimiz hakkında neyi göstererek övünürüz?

"Gizliler kapının dışında beklesin."

• Bekareti
    53% (8)67% (6)58% (14)Oy Ver
  • Otoritesi
    13% (2)0% (0)8% (2)Oy Ver
  • Kurnazlığı
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
  • Vücudu
    20% (3)11% (1)17% (4)Oy Ver
  • Farketmez. Bana göre kadın kadındır.
    14% (2)22% (2)17% (4)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim
Güncellemeler:
Yani an itibari ile gelen oy çokluğuna göre diyorsunuz ki "Dişi Türklerimizin bekareti ile övünecez!" :)))

0|0
7|8

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• türk kadınları genellenemeyecek kadar farklı tiplerden oluşuyor demekki ;) diğer toplumlardaki kadınlar tek tip altında kategoriye sokulabilinirken bizim kadınlarımızın her biri ayrı farklı güzellikteler...

0|2
    0|0
  • Bence, biz Turk kadinlarimiz sadece onurlu, serefli, namuslu ve en buyuk ozeligimiz FEDAKARIZ. mosaik gibi oldugumuz icin, sarisin da var esmer de,kisa boylusu da uzun boylusu da zencisi, guzeli de var bakimsizi da var ne ararsan var o yuzden bircok ozeligimiz var. ayrica ingiliz kadinlarin gogusleri degil bi kere bacak ve burun sekilleriyle unlu birrrrrrrrrrrrrr ikincisi de fransizlarin fiziksel ozelikleri belleri incedir.. alman kadinlarda tuylu diye meshurlar

1|1
    0|0
    • Neslihan Darnel'i bilemem.Ben kendi genel görüşümü söyledim.

• en guzel turk kızları yaww sorma:D ne ararsan varmış pehhhh, olum rakı gibisizinizz , peynır ister, kavun ıster balık ısterrrr , isterde ister işiniz gücünüz parada yanı.maddiyatcısınızzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

• biz miiii peehhhhh . biz onurumuzla serefimizle geliyoruz birak da istiyelim :)

• trip derler bunlar.

sıkıntıya gelemiyorlar

0|2
    2|2
  • Trip atması.

0|2
    2|1
  • Bence gizemli ve çekici olması ile övünebilirsiniz. Ha bekarette var tabi.

0|0
    0|1
  • nefes alsa yeter'miş

0|1
    2|1

Erkekler Ne Diyor 8

• İnsanın zihni bekaretinden çok daha önemlidir.

Kurtuluş savaşında düşmana karşı erkekler gibi mücadele ettikleriyle övünüyorum.

0|1
    1|0
    • Ankete altıncı boşluğu ekleyin erkeksi oluşlarını da ekleyim :))

• Malesef azizim:( 80'li yıllarda onların nesli tükendi. Dolayısıyla öyle bi' şık için çok geç...

• Valla ya türk kadının neyi meşhur :))) Haa şunu söyleyebiliriz kurtuluş savaşında bomba taşıyan o eli öpülesice muhteşem kadınımız .Adını siz koyun.

0|1
    0|0
  • a şıkkı yalan ve dolan üzerine kurulmuş :) öyle bekaretleri falan da yok. ha dersenki bekaret diktirmeleri. tekrar tekrar diktirmede dünya birincisi olurlar ;)

0|1
    0|0
  • tripleri niye yok şıklarda:)

0|1
    0|0
  • Yukarı tükürsem "bıyık" aşağı tükürsem "sakal" neyleri ile övsem bilemedim.

0|1
    0|0
  • gözleri ve dudakları güzeldir bizim kzlarımızın.

0|0
    0|1
  • Türk kızlarının övünülecek en büyük yanı Türk olmalarıdır :)

0|0
    0|0
  • Biz onlar gibi p**evenk miyiz aga kendi kadınlarımızı dünya milletlerine peşkeş çekelim?

0|0
    1|0
    • Böyle bir cevap bekliyordum :))

• :) hakli cocuk. Red hot chilli pepers dan neslihan darnel e begeni geldi diye, twitter dan butun turk erkekleri saldirdir namusumuzdur ooo evli... bence en iyi cevap yap

Yükleniyor...