Bir insan özellikle bir insanla neden uğraşır?

Karşınızda bir erkek var.enerjik hareketli esprili konuşkan ve bu insan sürekli sizinle uğraşıyor.uyarıyosunuz olmuyor hoşlanmadığınızı belirtiyorsunuz azarlıyorsunuz konuşmuyorsunuz üstelik ondan kaçıyorsunuz;sanki söz dinliyor gibi duruyor.bi bakıyosunuz yine karşınızda ve yine sizinle uğraşıyor.sinir olduğunuz şeyleri inadına yapmak,sizinle zorla konuşmaya çalışmak,ortaya laf atmak o esnada da gözünün üzerinizde olması bunungibi şeyler?iyi de ama nedir bu erkeğin bu kızla derdi laftan anlamaz mı bir insan ya nedir bu davranışların sebebi?

0|0
2|6

En İyi Erkek Görüşü

• yaw deli gibi aşık anlasana. Onu al yanına psikoloğa götür. Bir kaç hap işlem tamam kendine grlir. Eskiler buna sevda hastalığı dermiş. Gaddar maddar olma.

0|0
    0|0
    • off ben azarlıyorum küser de gelmez diye küsse de belli etmiyor bi bakıyorum yine karşımda yine aynı laf atmalar uğraşmalar gıcık etmeler konuşmaya çalışmalar...of napıcam ben?

• e be güzelim bu adam saf belliki açılamıyor. tecrübesiz iyi niyetli temiz ...vb bir çocuk o zaman sen adım at açılmasına izin ver daha da yapamıyorsa açık açık konbuş be yavvv

• tamam dediğini yaparım o zaten bi lafıma bakar da.sadece şunu sorsam;sence benden gerçekten hoşlanıyormu dur?bu hareketlerinden bu anlam mı çıkar sence?cevaplar için teşekkür ederim.nasıl davranacağımı bilemiyorum bazen o yüzden tekrarladım hep kusura bakma.

Erkekler Ne Diyor 5

• Büyük ihtimalle hoşlanıyordur ve yaptığı hareketlerle senin de ondan hoşlanmaya başlayacağını düşünüyordur.

0|0
    0|0
  • Onun üzerinde etkisi olan birine durumu anlat ama ona sorukdugunda ne der bilinmez yalanmı der doğruyumu onun için delillerle gitmende fayda var.

0|0
    0|0
  • Hoslasmistir fukara ne yapsin erkek tavus kusu gibi gotunden tuy kabartacak hali yok ya

0|0
    0|0
  • Kur yapıyor ama fazla ileri gitmiş.

0|0
    0|0
  • ilginç bi durum belki hoslanıyor aklınca sempatik olmaya calısıyor belki de yapısı böyle mal biri

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• hoşlandığındandır yada nefret ettiğindendir :))

0|0
    0|0
  • Saci cekiosa asiktir

0|0
    0|0
Yükleniyor...