Kapat

Intikam almalı mıyım?

Bir kızı sevdim teklif ettim düşünücem dedi sonra bir sorundan dolayı kabul etmedi...ama aramız iyi gidiyor..bakışıyoruz falan..beni kıskandırmaya çalışıyor...ve bugün bir şey duydum..meğer eskiden benim en yakın arkadaşımın sevgilisiymiş..benim bundan haberim yok...Arkadaşım şimdi İstanbul'da...araları nasıl bilmiyorum ama benim bundan haberim olması gerekmiyor muydu..aslında yakın arkadaşım burdayken teklif etmiştim..düşünücem dedi..neden sevgilim var demedi...sizce ne yapıyım...gidip ona Sinan'ı özledin mi diye bir soru mu soruyum...yoksa duymazlıktan gelip zamana mı bırakıyım...

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 2

• bence nefsini dizginle güzel düşün güzel olsun isteklerin,iyi niyetli ol intikam şeytana yakışır

0|1
    0|0
  • intikjamlık bir durum yok bile :) salla gitsin

0|1
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 4

• Güzel kardeşim seviyosun tamam, ama yüz verme şu kıza ya. Sallama bırak gitsin kendi halinde takılsın. Bu gün sevgilisi olduğu halde düşünücem diyen kızdan ne hayır beklersin ileride sana da aynı durum olabilir onu da düşün göze al. Bence boşver abi sana kız mı yok kızdan bol bişey yok ya :D

0|1
    0|0
  • neyin intikamı, herkes senin arkadaşınla sonsuza dek sevgilimi olacak, kız senden olgun, kıza yazık etme bence, git kendin gibi çocuklarla takıl, umarım kız seni anlar senle çıkmaz

1|0
    0|1
  • Hala mı o kız be kardeşim :D Yol ver gitsin ya yürümez o kızla

0|1
    0|0
  • zamana bırak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...