Eski sevgilim beni dün faceden eklemiş. Sizce ne yapmalıyım?

blackprenses1
5- 6 ay önce benden ayrılan eski sevgilimi faceden silmiştim.. aradan zaman geçince baska biriyle çıktım onunla da olmadı ayrıldık her neyse . şuan ki konu eski sevgilimin beni dün faceden eklemiş olması düşünün 5-6 ay geçmiş ve eklemiş. daha istegine cevap vermedim.. fotolarımı falan beğenmiş. sizce derdi ne siz olsanız ne yapardınız ?
Eski sevgilim beni dün faceden eklemiş. Sizce ne yapmalıyım?