Vücut sıkılaştirmak ve kilo vermek Hakkında bilgisi olanlar bakabilir mi?

Boyum 1.75 kilom 58 bacaklarim düzgün ama belim yanlarim ve göbeğimde sıkıntı var bugün 40 squat yaptım kalcam için ve yarım saat dans ettim hedefim 50 kilo sizce dans etmek işe yarar mı ve bel göbek bölgeo için ne yapmalıyım

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• efor sarfettiğin her şey işe yarar. dansta öyle. squat a devam et ama aynı kilolarla değil imkanın varsa zamanla arttır yavaş yavaş kiloları. belin için dambıl varsa iki eline alıp bir sağa bir sola eğilip kalkmak işe yarar. ayrıca yan mekik çekmekte çok etkili. :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Bol bol kardio kilo armani sağlar sikilasmak için pilates squat yapabilirisn hatta dambillarida ekleyerek

0|0
    0|0
  • hangi dansı yaptıgına göre degisir.. 40 squat fazla degil mi? 3 x12 seklınde yapabilirsin mesela mekikte ekle bence programına karın ıcın harıketler var onları deneyebilirsin diyetede girersen kg verirsin tabi

0|0
    0|0
  • fitness ı önermıyorum. en iyi spor dalı bence yüzme. çünkü bütün vucudu çalıştırıyor. yüzmeye git derim

0|0
    0|0
  • mekik doku

0|0
    0|0
  • 40 squat mı yaptın :) bravooooooo ben 10 dan fazla yapınca osryorum :)

1|0
    0|0
  • fitness gidebilirsin

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• P90x deneyebilirsin.
    90 günlük bir program, evde yapılan bir spor Tony eşliğinde çok da eğlenceli fakat spor altyapın yoksa zorlanman mümkün çünkü hergün yapıyorsun belli bir programın oluyor. İlk gün barfiks şınav ile başlıyorsun ama sonuçlar etkili. Zaten videodaki Tony ile birlikte yapman gerekniyor aynı sayılarj ;yapabildiğin kadar. Belli süre sonunda yetişiyorsun onlara :)

0|0
    0|0
  • evet dans etmek ip atlamak falan cok etkili basit hem

0|0
    0|0
  • Bel icin kivirt yuvarlak ciz ters ve duz mekik cek

0|0
    0|0
    • Anlamdım biraz daha açıklar mısın

• Belini kivir diyorum ust govden sabitken popnla yuvarlak ciz

• Ip atla gunde 100 kere ;) ip atlamak kilo verdirir ve vucudunu sikilastirir

1|0
    0|0
    • Peki bel bölgem için :)

• Bel bolgesi icin mekik cek ama burarada saglikli yemeye dikkat et :)

Yükleniyor...