Sevgilime nasıl bir tepki göstermeliyim..

bu akşam sevgilim en yakın arkadaşının düğününe katılacak..şimdi olay su sevgilim daha önce ailesi istediği için bu arkadaşının kardeşiyle evlenme amaclı tanışmışlar 2 hafta kadar görüşmüşler ama kafalar uyuşmamış ve vazgecmişler evlenmekten olmamış yani..neyse şimdi onun abisinin düğününe gidio yakın arkadaşı oldugu için.ama benim içim içimi yiyo okızla aynı yerde olacaklar die... sanki kızın daha sonradan bi meili var gibi..horon oynarken bi kere gelmiş sevgilimin elinden tutmuş ama biz sevgii degildik o zamanlar..şimdi yine aynı haltı yermi etkilemeye calışır mı :( off..

0|0
5|5

En İyi Erkek Görüşü

• çifte düğün bile olur sen ne diyorsun... bırak bu boş kıskançlıkları, eğer sevgilini kandıracaksa kız bırak kandırsın... zaten sevgilin kanacak kadar salakmış deriz bu durumda, yok eğer bir sorun çıkmazsa sevgiline daha çok değer ver.

1|0
    0|0
    • cok kıskanc bi yapım var bastıramıorum bunu :(

Erkekler Ne Diyor 4

• dert etme bile. seninle olan seninle kalır..

0|0
    0|0
  • kaçurursa hadi daa

0|0
    0|0
  • dönerse senindir :P

0|0
    0|0
  • Aaa deli gördüm.

Horonda tabi ki el tutulur, ayak parmaklarından birbirlerini tutacak değiller ya. Dert etme, bi'şey olmaz. Ama gerçi sen dert etmişsin bile. Hadi bir çay koy sen.

0|0
    1|0
    • mesele o değil ya o kız etkilemeye yakınlaşmaya calışıo onu diom ben yaa.

Kızlar Ne Diyor 5

• "sen ona güveniyorsan kafana takma" gibi sözler bana hikaye geliyor . güvenle alakası yok.hemcinslerim alınmasınlar ama ben korkarım arkadaş . sevgilim eskiden birşeyler yaşadığı ya da teşebbüs ettiği bir kızla bu-lu-şa-maz..

1|0
    0|0
  • kafana takmaya değmez duruşunu bile bozma.

1|0
    0|0
  • adam seviyorsa güven takma bu kadar

1|0
    0|0
  • sende git düğüne..

0|0
    0|0
  • Kız biraz yanaşabilir. Neden için içini yiyor ki sevgiline güvenmiyo musun ?

0|0
    0|0
    • güveniyorum ama bilmem yinede kıza güvenmiom yanaşmasın zilli :(

Yükleniyor...