Kickboks yapan bayanlara bakış açınız nedir?

bizi ucube gözüyle görürmüsünüz yoksa bu bir artı mı?

0|0
3|49

En İyi Erkek Görüşü

• bende yapıyorum

asla da öyle olumsuz bişey şey düşünmedim

aksine spor yapan kadın artılarla doludur

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Ben şahsen hiç beğenmiyorum erkeksi şeyler yapan, öyle görünen bayanları. Tabi ucubelikle alakası yok ve kimse de öyle birşey diyemez, herkesin kendi tercihidir. Bana göre de bayan dediğin narin olur öyle sertliklerle işi olmaz. Kendini korumak için diyorsan başka birçok yolu var zaten.

1|0
    0|0
  • bir süre sonra delikanlı kesilmeye başlıyorlar

erkek gibi takılanları sevmiyorum

1|1
    0|0
  • beni dövmediği sürece sorun yok :((

1|0
    0|0
  • Ben çok sexi buluyorum.. Eski sevgililerimden biri yapardı. Bazı sosyal bayan arkadaşlarım da benzer sporlarla ve sanatlarla ilgileniyor. Savaş sanatları ile ilgilenen kadınlara bayılıyorum..

0|0
    0|0
  • beni dövmezse 90 derecelik açıylada bakarım 180 dereceylede :D yeterki fazla hırpalamasın :D

0|0
    0|0
    • Tam tersi çok zevkli oluyor. Hele sen de bir yakın dövüş sanatıyla ilgileniyorsan. Evet canını biraz yakabilir ama sonrası güzel zaten. O hırçınlıkla aynen devam.. :)

• Yan gözle bakamam. Bakış açımı değiştirebilir :(((((

1|0
    0|0
  • Bence esit gücte iki bayanin ringde birbiriyle dövüsmesi cok cekici, dövüsü kazanan bayandan etkilenirim :)) Fakat birde su var erkek izleyicilerin önünde bir bayanin baska bir bayandan dayak yemesi dayak yiyen bayanin gururunu rencide eder herhalde.. Ringe cikmadan önce bunuda göz önünde bulundurmalisin

0|0
    0|0
  • Ucubelik bi durum yok vurduğu yerden ses gelmeli

0|0
    0|0
  • bunu eger sokak kim bana musallat olursa indiririm edasıyla yapıosanız büyük yanlıs içinde sokak dövüsü olayı farklıdır anlıktır

0|0
    0|0
    • cok dogru orda ogrendiklerini sokakta anlik uygulabilmen icin hem soguk kanli hemde pro olmalisin

• 45derecelık acıyla bakıyorum.salonda rıng genelde oldugum yere bu acıyla oluyor.sıradan ınsan kıckboks yapıp yapmaması benım ıcın bısey ıfade etmıyor.ben karakterıne bakıyorum.dıgerlerı kendını baglar

0|0
    0|0
  • süratimi sevidiğimden bana paris valla :d elini kaldırıncaya dek, bolt'la yarışırım :D:d

0|0
    0|0
  • Nickinden bakış açık + kick boks önemsiz

0|0
    0|0
  • en fazla dayak yerim aduket çekicek hali yok :)

0|0
    0|0
  • bacak macak açabiliyosun değil mi sende

çok seksi geliyor bana sporla uğraşan kızlar

esnek vucutlarınız sevişme esnasında bir çok zor pozisyonu yapmanıza kolaylık sağlıyordur

sevgilin çok şanslı yaaa

0|0
    0|0
  • hayır kesinlikle bakmam sporcusun sen ahlaklı ve zeki olanın makbul fakat taekwondo'cu kızlar beni her zaman için daha fazla etkilemiştir

0|0
    0|0
  • Bende 2 ay falan kickboks yaptım.Ama iş ile spor bir arada gitmeyince bıraktım.Gitiğim dönemde de çok zevk almıştım kickboks tan bence sonuna kadar devam etmelisin.Yürü be kim tutar seni:))))

0|0
    0|0
  • İşte o kadın şiddet uygulanır:) İşin şakası bir yana da bence hoş olur:) Sonuçta sporla uğraşıyor vücuduna ve kendine bakıyor;)

0|0
    0|0
  • Korku :)

0|0
    0|0
  • bayan narindir. itici gelir bana.

0|0
    0|0
  • Ben şahsen tüm bayanların bunu bilmesi taraftarıyım sokak manyakları için

0|0
    0|0
  • Dünya ahiret bacımdır .D

0|1
    0|0
  • Önemli olan yatakta nasıl dövüştüğü. Ucube gözüyle bakan bizden değildir :(((8

1|0
    0|0
  • eve iş getirmedikce sorun yok..

0|1
    0|0
  • ııııy kadın ve box igrenççç

1|0
    0|0
  • Sevmem hiç , ama araba kullanabilene bayılırım.

0|0
    0|0
  • Aslında artı sayılabilir, yanında ben olmasam da gözüm arkada kalmaz:)

0|0
    0|0
  • başa gelen çekilir

0|0
    0|0
  • yatakta sertliği sever böyle kızlar :))

0|0
    0|0
  • yatakta daha sert ister bence ful artı ful :)

0|0
    0|0
  • beni döver diye korkarım sadece :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...