Ya dediklerimi yaparsın ya da biter dedi ben de ayrıldım. Sizce doğru mu yaptım ?

Bayadır Görüştüğüm 7 aydır çıktığım bi birlikteliyim vardı. Beni çok sıkıyodu sürekli evdemisin evdeysen çaldır şunla gezme bunla takılmıçaksın dye hep bni kısıtlıodu gerekirse ceza veriodu. ve ben üniversiteyi kazandımm üniversteye gittiğim zaman da benim her dediğimi yapçaksın yoksaa bu ilşki olmaz diodu . yaa dediklerimi yaparsın yada biter ddi bnde ayrıldım sizce dgrumu yaptımm .s.s :(

0|0
4|7

En İyi Kız Görüşü

• Çok doğru yapmışsın bence. En güzel zamanlarında hayatını sen şekillendirmeli sen yönetmelisin

0|0
    0|0
    • Bende ole düşünüyorumm ama tek sorun sevmem :( di..

• Seni anlıyorum gerçekten ama birkaç seneye 'acaba bunu daha önce neden yapmadım' diyeceksin bence çünkü özgürlük harika bir duygu :) hem o seni seviyorsa anlayışlı olması gerekiyordu seni sıkması değil :)

• Kişiligi böyle eski kafalıymışş :))

Erkekler Ne Diyor 7

• Evet Seni kutluyorum gercekden Akili bir Davranis .

Bugün Seni bu konumda böyle kisitlayan bir Erkek yarin Evlendiginde ne yapmaz.

Senin icin önemli olan Simdi herseyden uzaklasip Okuluna kafani yorman.

Ask dedigimiz Duygularimiz Hisslerimiz cok degerli degmeyen birisi icin harcama Duygularinin Güzeligini .

Anlata bildimi

0|0
    0|0
    • Anlatabildinnnn :) cok da iyi dedin. :)

• Ne mutlu Sana benim Kötü günümde hic yokda birisini Mutlu etmis olmak güzel :) Gülüsler eksik olmasin nur yüüzünden.

• seven insan böyle yapar.şuan benım bitane konustugum kız var bana mesaj atıyo gece 12 de dısarı cıkıcam tenezül bile edipde mesaj dahı atmıyorum eger sevmiş olsam ne işin var die hesap sorardım.bence yanlıs yapmıssın git otur konus deki engellerin benı bunaltıyo kacma hemen yani ortak bi yola boş vurun

0|0
    0|0
    • Kaç defa konustukk kac defaa benim sözümden cıkmıcaksın cıkıcaksan daa bitsinn gez toz keyfine bak yok dediklerimi yapıcaksan bnn herzaman yanındayımm dedi.. son kez düşün cevap wer ddi bnde ayrıldım ondan snrada hattını kırmıss herall.. :( sonucta ben üniversteye gidicem orda arkadaslarmla gezicem eglencem her defasnda izin almak zorunda kalıcam vermessede gitmicemm :( onun kurallarına göre yasayamam ben.

• o zaman sıktır et yavşagı hayatına bak

• :))))

• adam çok sıkmışa benziyo seni ama sevdiğinden belli. "evimin kadını çocuklarımın anası olacaksın ulen" gibi bi hava yakaladım onda :D

0|0
    0|0
    • Aynen olee nerden bildinn:D o şekil davranıodu ama bn gezmeyi eglenmeyi seven birisiyim onun bni kısıtlamasına dayanamadm .. :(

• Ben böleyim degişmem ya sen dediklerimi yaparsın yada bn hayatından cıkarm ddi bnde ayrıldım :(

• kısmetin açık olsun o vakit :)

• fizikkanunları madde 168-a2:Bir madde fazla sıkmaya maruz kalırsa ya kırılır yada çatlar.sonuç çok isabetli

0|0
    0|0
  • en iyisini yapmışsın, arkana bile bakma.

yeni bir hayata başlıyorsun üniversite de çok farklı ve etkileneceğin başkaları çıkacaktır karşına...

0|0
    0|0
  • en iyisini yaptın üni hayatını mahfederdi senin.

0|0
    0|0
    • Aynen bnde öyle düşündüm..

• En mantıklı kararı vermişsiniz olması gerekeni yapmişsiniz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• emin ol doğru yaptın!

1|0
    0|0
    • Çok düşünüyorum yanlışmı yaptımm dye ama sürekli kısıtlamasına dayanamadm ben onun dediklerini yapıodum ama o benim dedklerimi yapmıodu .s

• şimdi böyleyse evlenince düşünemiyorum böyle bi adamlar ömür geçmez. en iyisini yapmışsın canım

• Saol canım sende aynen benim düşündügümü düşünüyosun :=)

• en doğrusu hemde afferim sana üni hayatı güzeldir mahvetme sakın kimse için...

0|0
    0|0
    • Bencede ben ztnn sevsem bile uzak biyerde oldugum zaman aklıma gelmıo kmse o yönden sanslıyım belki içimde bi ukteee kalır ama onada dayanırım..

• en iyisini yapmışssın zaten bunun sevgiside şüphelidir

0|0
    0|0
Yükleniyor...