Basketbol severler buraya. Sizce Kobe Bryant mı LeBron James mi?

Bence LeBron müthiş bir yetenek ama Kobe tam bir efsane son birkaç yılda ölü dönemlerini geçiriyor olsa bile performansında hiç bir problem yok ve bir kez daha All-Star seçilme başarısı gösterdi (Sakatlıktan dolayı sezonu kapattığı söyleniyor) LeBron belkide çok daha büyük bir yıldız olacak ama şu an itibariyle Black Mamba çokta Jordan'ların Kareem'lerin yanında yerini ayırttı bence. Yani kısacası LeBron'ın Kobe ile kıyaslanması için bu performansını en azından birkaç sene daha sürdürmesi gerektiğini düşünüyorum.

• Kobe Bryant
    83% (5)60% (3)73% (8)Oy Ver
  • LeBron James
    17% (1)20% (1)18% (2)Oy Ver
  • Başka bir tercihim var.
    0% (0)20% (1)9% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
6|5

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 5

Erkekler Ne Diyor 5

• leBron James hayranıyım o yüzden LeBron :)

0|1
    0|0
    • Kardeşim hayran olmak bambaşka bişey. Sonuçta ortada yapılmış başarılar gösterilmiş performanslar var. Daha objektif olarak bakarsan belki seçimin değişir :)

• kobeee sonuna kadar

0|1
    0|0
  • JORDAN :D adam efsane

0|0
    0|0
    • Konumuz Jordan değil. Zaten herhangi biri onunla kıyaslanamaz

• Kobe'nin efsane olduğu Lakers'taki ilk dönemlerini şöyle özetliyim Fischer Fox O'Neill gibi efsaneleşmiş bir kadronun en temel taşlarından birisiydi sayısız başarıya imza attı. şu an bulunduğu konumdan çok daha yukarılarda olmamasının tek sebebi o dönemlerde kişisel sorunlarla boğuşmasıydı ki ona rağmen böyle bir kariyer yapabildi

• olabilir izlemedim yorum yapamıcam ;)

• ikisini de sevmem benim adamım wade :)

0|0
    0|0
    • Dwyane de çok kaliteli eski favorilerimden birisi ama şu bir gerçek ki Bir Kobe ya da LeBron değil. Olabilirmiydi? Bence olabilirdi ama olamadı

• kobe ve lebron her ikisi de biraz daha uzun ve daha iyi şut atıyorlar. ben wade diyorum

• Kobe Bryant

0|0
    0|0
Yükleniyor...