Evli biri teklif ederse ne yaparsınız?

ben 18 yaşındayım staj yapıyordum staj yaptığım yerdeki adam 28 yaşlarında evli ve çocuğu var bana arkadaşımla bir şey iletti şunu demiş benimle çıkarmı yemeğe filan gitsek vs ben bunu duyunca çok sinirlendim kendimede o adamla bir kere konuşmuşluğum yok nasıl böyle bir şey söyleyebilir ve evli olduğu halde utanmazmı insan bu yaptığından yaa eşine acıdım resmen bende cevap olarak arkadaşımla sunu ilettim millete bakacağına gitsin eşine baksın evli olduğunu unutmasın dedim adam bildiğiniz evli ama hiç kimse beni reddedemez havalarında siz bu durumu yaşasaydınız ne yapardınız ?

Güncellemeler:
ama calıştığım süre icinde erkeklerden nefret ettim caycısı olsun hepsi böle bunların bazı evliler neden bu kadr serefsiz ilerde evlenmeye korkar oldum esimde böyle birsey yaparmı diye

0|0
7|16

En İyi Erkek Görüşü

• Bir iki erkek öyle diğer erkekler de öyle olacak diye bir kaide yok arkadaşım. Afedersin ama bazı kadınlar hayat kadını diye biz her kadına o gözle bakmıyoruz. Tabii ki öyle i*neler var, o şerefsizler namus nedir bilmez. Bugün sana sarkıntılık yapar, yarın başkasına.. Ben şahsen senin yaptığını yapar adama iyi cevap yollardım. Bir güzel de küfür ederdim çünkü o kişiye adam bile dememiz yanlış. Adam değil onlar şerefsizin önde gideni. Ben de 18 yaşındayım ve bunu bana bir kadın dese terslerdim ve tanıyorsam karısına anlatırdım. Tanımıyorsam da hakaret eder geçerdim. Senin de eşin ileride böyle birşey yapmaz merak etme. Sen temiz bir şekilde hayatına devam. Allah temiz insanların karşısına kendi gibi temiz insan çıkartır. Sen nasılsan eşinde öyle olacaktır, bu yüzden kendini hep temiz tutmaya çalış. Bırak o şerefsizleri, biz de öyle şerefsizler var siz de ise aynı şekilde sapkın kadınlar, bunlara bakacak olsaydık çoğumuzun evliliği sorunlu olurdu. Kendi hayatına devam et boşver.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Of of o f

nedir bu Erkelerden cekdigim yahuu ben bile Erkek olarak Erkeklerden nefret eder oldum

Arkadas önceden Erkeklerin cogunda ar Namus vardi simdi bakiyorumda ne ar ne namus

Lafa gelince Namus cok Icraata gelince bos.

Her nerde olursan ol Türkiyede genelikle hep belden asagisini düsünürler neden zamanlari cok kendilerinin gelisdirememis insan cok bu yüzden önemli olan Senin icin hic bir kimseyle böyle durumlarda Münakasa etmiyeceksin isine bakacaksin haklida olsan bazen susacaksinki karsindaki kisi kendini bisey zannedipde Seni daga cok Taciz etmesin laf atmasin anlatabildimi

0|0
    0|2
  • Calisdiginiz yerde Müdüre iletin sorunu cözsün yani isyerinde Laf atilmasi vehaut Tacizde Suc

yasal yönden bakdiginda o yüzden Rahat ol.

Vehaut ne yap biliyormusun git Karisinla sakin bir sekilde konus ve söyle de.

Simdi Sana söyleyeceklerime inanmiyacaksin ama Kocan bana cikma Teklifi yapdi ve ben

Seninle koonusmaya geldim ve Kocana gitsen desen böyle böyle inkar edecek o yüzden ben

onunla bir yerde bulusacagim ve kendi gözünle gör inan .

0|0
    1|3
  • git ta dötüne koca bi vibratör sapla

al bunla tatmin ol de!

0|0
    0|2
  • vay öküz vay utanmaz arlanmaz ulen bız bekarız cesaret edemıyoz adam evlı teklıf edıyor demekkı bunlardan cok var hakkımı yıyenlere hakkımı helal etmıyorum :)

0|0
    0|0
  • belki boşanacaktır, adam önemli biri olsa kabul ederdin bu soruyu sormazdın, sorsanda farklı şekilde sorardın ya neyse artık. Evli adamlarla takılan bayan çok onlara sormak lazım bazı şeyleri. Ama tabi hiç kimse beni reddedemez tavrı gerçekten varsa neyine güveniyor onuda adama sormak lazım.

0|0
    0|2
  • Karısından boşanmasını beklerdim ..? >>> Dayağı haketmiş <<<

0|0
    0|4
  • ne insanlar(!) var ya

0|0
    0|0
  • yemeğe çağır çaktırmadan karısını da davet et

0|0
    0|3
  • E ne var yemek yemekte ki?Evli insanlar yemek yiyemez mi?

1|0
    0|3
    • Olağanüstü

• ne yokki adam esini sewiyo hoslanıyo cıkarıo yemeqe ne var bunda cok qenissin ya sen :)

• Sende çok darsın yaa.

• Hayır.

0|0
    0|1
  • gider karısına söylerdimmm :)

0|0
    0|3
  • yol ver gitsin yada tokat at

0|0
    0|3
  • Gizli Kullanıcı bacı: HELAL OLSUN.

0|0
    0|3
  • evli kadınlardan teklif var, ısrar yok. gelirsen alırsın gelmezsen avcunu yalarsın edalarında oluyorlar.

0|0
    0|2
  • Ağzının payını vermelisin gül gibi karısı dururken nıye seni tavlamaya calısıo tabikide sertce reddedicksin ! karısına yazık ozellıklede cocuguna sakın o adamla alakadar olma bence

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 7

• Çakardım bırtane adama

0|0
    0|2
  • bak o adamdan uzak dur gerekirse o işi bırak bu şekilde seni kandırabilir böle tiplerden korkucaksın herşey beklenir bunlardan yazıklar olsun küçücük beynini bunlarla kirletme .çok gençsin henüz yolun başındasın canım bu tiplerden nefret ediyorum yaa

0|0
    0|2
    • ayrıldım ama süzer gibi bakıodu gözümün icine girecek gibi o kadar kz vardı geldi beni bulduu yaa iğreniyorum böyle seylerden gelip beni buluyo

• öle tipler herkese bakıyor inan bana sana özel birşey değil öyle düşünme çok var sen olmadın başkasını bulur belliki av peşinde sonrada ama ben evliydim sen biliyordun derler yüzsüz yüzsüz o yüzden hiç sallamayacaksın hayatına bak

• Oluyor malesef bu tür olaylar, böceklermiş gibi bakarsan bir daha öyle teklifte bulunmaz.

0|0
    0|2
  • Uzak dur.

0|0
    0|1
  • konu başlığını gördüm ve alttaki yazdıklarını okumadan cevabım hayır oldu.

0|0
    0|2
  • Cesaret hapımı almış amca. Ne münasebet.

Cevabını kendin ver.

0|0
    0|2
  • arkadaşın şaka yapmış olabilir ?

0|0
    0|3
    • hayır süzer gbi bakıyo gözümün icine icine bakıyodu

Yükleniyor...