Evli biri başkasını sevebilir mi?

Evli birisi başkasına aşık olabilir mi, başkasını sevebilir mi? Evli iseniz daha önce başınıza böyle bir durum geldi mi ne yaptınız o durumda? Eşiniz mi? Aşkınız mı? Tercihiniz hangisi oldu?

0|0
6|12

En İyi Erkek Görüşü

• evli degili ama beni evli bir bayan çok sevmişti hatta benle birlikte oluyor onunla sadece uyuyorduonun yanında yabancılık çektigini söyledi biçok defa(8yıllık evli idiler) 2çocukları vardı daha sonra bana beni sevdigini söyledi düşündüm ne yaptıgıma yanlış yoldaydım c.tesi pazar anneme gidecegim dedi annesinede bayan arkadaşlarımızda avşaya gidecez dedi ve 2gün boyunca birlikte kaldık sonra ayrıldık...yuva yıkanın yuvası olmuyor o bakımdan söylüyorum evli isen bu durumdaki kocan ise merak etme kadın onunla ilişki yaşar ama boşanmanıza ve onunla evlenmesine vicdanı elvermez :)

0|0
    0|0
    • vay be dünya da neler dönüyo

• O hatun seni kandırmıs. Kocasıyla sadece uyuyormus... pehhh... bence o senden başkalarıyla da görüsüyordu.

• yanımda kocasıyla telefon konuşmalarına şahit oluyordum adamı çıldırtıyordu :) orsaını bilmem ama o sıra benden başkası olmadıgına eminim olmuşsada umrumdada degildi hani ben keyfime bakarım :)

Erkekler Ne Diyor 11

• Evli biri başkasını sevebilir. Neden sevemesin!? Evlilik dediğin kağıt üzerinde imza sadece. Başıma geldi. Kimse ahlak dersi vermesin duygulara, kalbe ket vurulamıyor. Başına gelmeyen bilemez. Ama evliyken gidip onunla olamazsınız, olursanız ahlaki olmayan durum bu işte.

1|0
    0|0
  • Kalp la bu, evli yada değil her türlü sever.

35 saniyede insanın aklını alır aşk...

Seviyorum sanarsın ama aslında tamamen göz yanılması olabilir.

:)

O nedenle görüp geçirmeden evlenmemek lazım. Biraz zaman lazım yaşamak, yaşanmışlıklarla yoğrulmak lazım ki bu dedigin olay olmasın diye.

0|1
    0|0
  • evli iken insan sevebilir ama sevgisinin peşinden gidemez.

istenen tabiki eşine aşık olmasıdır fakat zamanla insanlar değişiyor her zaman olması gerektiği gibi olmuyor

0|0
    0|0
  • çok zor bi soru ama ilk önce aşık olacan şonra dan evlenecen eşinle aşkınız bitirmemeye çalışacan ondan sonra evliyken birine aşık olma derdin olmaz ne soruymuş be ALLAH hiç kimsenin başına vermesin...

0|0
    0|0
  • evli insanın gözü dışarda olabilirmi hersey sorunsuz ise asıksanız seviyorsanıs hayatınızda cinsellik dahil hersey yolunda ise daha ne ister belamı

sorun varsa bir yterden mikrop kapması kacınılmaz

her iki taraf birden suclu olur aldatanda aldatılanda her iki tarafta acı ceker

gönül isterki hiç kimse böyle bir yanlışa düşmesin ve yuvalar yıkılmasın

0|0
    0|0
  • O haltı yemeden düşüneceklerdi.

Yani pratikte, ''evliyim başkasını seviyorum'' gibi bir abukluk asla söz konusu olamaz. Evli ise eşini sevip onunla yatacaksın. Yok, sevmiyorsan eşine açık açık ''seni sevmiyorum'' diyerek boşanıp, gidip sevdiğin adamla evleneceksin..

Ya yağmurdan kaçarken doluya tutulma olasılığın çok fazla..

0|0
    0|0
  • Evlilik sadakat gerektirir. Böyle düşüneceksem neden evlendin. Bır ömür yanında olmak, hayatını paylaşmak icin evlenmiyormusun. Evlenmeseydin o zaman bırakacaksan.

1|0
    0|0
  • Evlilik beyine yapılan cerrahi bir müdahale değil ki, sadece kağıt üzerinde 3-5 imzadan ibaret bir ritüel. İnsanın başkasına aşık olası varsa evli/bekar fark etmez.

0|1
    0|0
  • evliysen kocanı sevmiyorsan baskasına asıksan

o kisiye askını belli etmeden once kocandan bosanacaksın

ardından o kisiye askını belli edeceksin

0|0
    0|0
  • kocası var, benimle yatacak, başkasına aşık

1|0
    1|0
  • Ben sevdiğimi sanmıştım ama sonradan anladımki komşunun tavuğu bana kaz görünmüş sadece

2|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• evli biriyle kesinlikle bir ilişkiye girmeni tavsiye etmem.eğer karşındaki iyi bir aile tarafından yetiştirilmiş, aile bağları kuvvetli ,gençliğinde yeterli sayıda ilişki yaşamış ve akıllı bir adamsa sadece seninle gönlünü eğlendirir.öte yandan eğer aptal, aile bağları güçlü olmayan ,sevgisiz yetişmiş ve evlenene kadar kadınlara doyamamış biriyse eşinden ayrılabilir.fakat sonuç yine hüsran olur senin için.çünkü mutsuzlukların üzerine mutlu yuvayı hiç kuramazsın ve bu kişiliği problemli adam seni de mutsuz eder gün gelir ailesine yaptığı gibi.

0|0
    0|0
  • evlı bır bırısınden etkılenır tamam bunda yanlış olan bır durm yok

yanlış olan bunu elle tutulur bır ılışkıye çevırmesı sorumsuzca davranması..

Aşık oldum ben demek her haltı yıyebılecegın anlamına gelmez. Aşktan önce onur vardır gurur vardır vıcdan vardır..

Evlı bır kadın genelde erkekler tarafından bır guzel kullanılır ve çöpe atılır..

Evlı adam ıse genelde bekar bır guzel kandırır yıne karısına döner..

Bırde çocuklar var tabı kı...

Aldatmak yerıne barı durust olupda boşanın..

0|0
    0|0
  • Evet olabilir ama eşine karşı sorumlulukları var. Duygularını farkettiği an gömmeye çalışmalıdır. Kapılmamalıdır. İstenmeyen durumlara kendini düşürmemelidir.

Gerçek aşkının eşi olmadığından eminse de, yolunca eşine ifade etmelidir ve ayrıldıktan sonra olmak istediği kişiyle olmalıdır.

0|0
    0|0
  • Evliyken ortada bir sorun yokken gözü başkasına kayıyorsa insanın ben o insanın kişiliğinden şüphe ederim.Eşinden yana sıkıntısı varsa o zaman mantıklı gelebilir insana mutlu değildir çünkü ama bu durumuda ancak şu şekilde yapabilir eşine dürüst olarak önce ayrılıp daha sonra bu şekilde başkalarına umut vermeli.

0|0
    0|0
  • Aşık olabilir ve sevebilir.

Bunu onaylamıyorum, tasvip de etmiyorum ama pek çok örneklerini gördüm.

Aşk ile diğer duyguları karıstırır ama çoğunlukla ve aşık olduğunu sandığı kadın aslında bir kaçamaktır ve daha öteye pek geçmez.

0|0
    0|0
  • Aşık olmaktan çok heyecan yaşıyor olabilir gerçekte aşk değildir bence.Evli bir erkekle asla olmam,eğer benim yuvamıda bozmak isteyen kadın olursa onu Allaha havale ederim.Erkekler genelde eşlerini tercih ederler kurulu düzeni bozmaktan korkarlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...