Burçlar ve biz..ilk aklınıza gelenler nelerdir ?

Evet arkadaslar herkes 12 burç hakkında ismini duyunca ilk aklına geleni düşüncelerini yazsın. Sonrada kendi burcunu yazsın bende o burc hakkında düşündüklerimi söyliyim. Benimkide yengec bunada yorumlar bekliyorum :) ilk aklınıza gelenler nelerdir ?

0|0
8|12

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 11

• İkizler deyince aklıma yapışık ikizler gelio onun dışındada yok bi cacık ..

0|0
    0|0
  • 12 tane mi burç var :))

0|0
    0|0
  • İlk aklıma gelen burç akrep.

Kendi burcum akrep.

Yükselenim de akrep.

Yorumlarınızı bekliyorum sevgili Lerzan Kiraz..

0|0
    0|0
    • abooo cok fena.

kinci,kavgacı, hisleri kuvvetli,kıskanç

• Sadece bu kadar mı :(

• benim bildiklerim bu kadar

• Akrep seks başak

0|0
    0|0
  • At burcu aklıma geldi.

1|0
    0|0
  • aslan severim

yayım

ikisini de anlat bi zahmet :)

0|0
    0|0
    • yay: cabuk sıkılan, eglenceli, iyimser

aslan: görünüşe gösterişe önem veren, yönetimin kendi elinde olmasını isteyen,cömert

• burçları icad edeni öldürmek keşke bana nasip olsaydı

0|0
    0|0
  • ben balık nasıl sence iyi mi ben anlamiyorum fazla

0|0
    0|0
    • hayalperest ve cok duygusallardır.

• ne gülüyor sun ya ben çok ciddi yım gözlerim doldu ağlamak üzereyim :)) :))şaka sağol

• :))

• yengeç duyunca kum ve deniz aklıma geliyor :)

Ben oğlakım buyur senin yorumun :)

0|0
    0|0
    • pek anlasamadığım bi burctur.genelde cimri insanlar gelir aklıma :9 bunun dısaında siirlendimi gözü bişey görmeyen.

• anlaşıcaımzızı hisediyorum :)

• hmm bilemem orasını :)

• Benim burcumu andırıyor akrep

0|0
    0|0
    • evet bende öyle düşünürüm özelliklerde benziyor bu burcla. Ama genelde akrep denilince aklıma pek güzel huylar gelmez kin,kıskanclık,inatcılık gibi özellikler gelir öyledirler geneli :)

• :D en iyi anlastıgı burc yengectir okuduklarıma göre ama bende bütünüyle anlasamıyorum tabi :D

• Evet bende okumuştum onu :D

• YENGEÇ;burçlar içinde kızlarda en çok aradığım burç ikincisi de akrep...yengeçler tam yuva kurulacak burçtur sever sahiplenir sevilmeye de layıktır ben de balık tanıştığıma memnun oldum :)

0|0
    0|0
    • tsk ederim öncelikle :)

Duygusal,hayalperest, iyi bir arkadas olurlar. bugune kadar benim en yakınım olan arkadaslarımda balıklar ve kovalardı zaten :)

• Baktın olmuyor bir dahaki sefere su grubu(balık yengeç yada akrep) bulursun kendine bunlar ilgiyi çok sever ve hoşlanır ama yine de Allah devamını getrir insallah mutlu olursun...seninle muhabbet etmekten memnuniyet duydum ve eğlenceliydi iyi akşamlar kendine iyi bak :)

• ben yengeç burcuyum

Kızlar Ne Diyor 8

• 12 burca diyilde 12 burca bu kadar takanlar hakkında hep aynı şeyi düşünmüşümdür; annem siz ne yediniz, ne içtiniz de bu hale geldiniz... :(((

0|1
    0|0
  • Owww yeteri kadar bilgi sahibiyim bebeğim 1,5 yıldır sitede rezzan kiraz aplam kadar bilgi birikim sahibi oldum ...

0|0
    0|0
    • ee yengec hakkında düşündükletini söyle o zaman :)

• Evcimen , sadık , alıngan hassas, 6 hisleri gelişmiş , iyi anne baba olurlar , duygusal demişmiydim ..

• evet tskkür :)

• burcların çogu hayvan ismi oldugu için duydugum an gozumun onune hayvanların profılı geliyor:)benım burcumda aslan haydı söyle bakem

0|0
    0|0
    • yaratıcılık, herseyde yönetimin kendi elinde olmasını isteyen , kendini begenmişkik, sabit fikirlilik,cömertlik

• beni anlattın tamamen ama kendini begenmm

• yengeç diyince aklıma kıskançlık çekememezlik duygusallık ve sevecenlik geliyor.

benimki başak. sen söyle bakalım

0|0
    0|0
  • ben yengeç burcuyum kardeş

0|0
    0|0
  • Terazi burcu bir adam bulmalıyım diyorum ve huzurlanızdan çekılıyorum.

0|0
    0|0
  • Yengecim bende...aşırı Duygusal ve anaç fedakar halim geliyor aklıma hep...

0|0
    0|0
  • burcucum çok güzel çıkmışsın:( aklıma gelen bu oldu ameke.

0|0
    0|0
Yükleniyor...