Kızlar çok zengin bir çocukla evlenseniz ailenize karşı davranışlarınız değişir miydi?

Bir düşün çok zengin bir çocukla evleniyorsunuz ama çocuk Türkiye'nin sayılı zenginlerinden bir ailenin oğlu.Sosyetenin genç üyelerinden bir çocuk.Yalıya gelin gidiyorsunuz.Yatlar katlar arabalar herşey muhteşem her istediğiniz oluyor.E okadar zengin olunca her sıkıntınıza çözüm bulan geniş bir siyasi çevrenizde var.Peki bukadar ihtişamlı bir hayatta adım atınca ailenizi küçümser veya onlarla vakit geçirmekten sıkılırmısınız? Sonuçta çok kültürlü elit bir çevreniz olacak ve kız kardeşinizin annenizin babanızın tek muhabbet konusu okul ve iş.Onlara yüksekten bakarmısınız? (ablam böyle bir evlilik yapmak üzere ama şimdiden bakışlarında bana veya aileme karşı bir acıma seziyorum.)

0|0
12|10

En İyi Erkek Görüşü

• asla çok zengin bir bayanla olmak istemem.kadın olsaydım da çok zengin bir adamla olmak istemezdim.çünkü ben o yaşıma kadar fakir(onlara göre) yaşamışım.zengin hayatı nedir bilmem.zenginlerin nasıl bir yaşam tarzı vardır bilmem öğrenmeye çalışsam da öğrenemem çünkü böyle alışmışım.mesela hayatımda hiç karides yemedim diyelim orda hep karides çıkcak ve ye yiyebiliyorsan.bazı şeyleri belli bir yaştan sonra değiştirmek zor oluyor.kısacası aileme davranışlarım hiç bir zaman değişmezdi çünkü zaten o kadar zenginle evlenmem.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Ablan ibretini alır oturur aşşağıya merak etme.22 Yaşındayım çok evlilik gördüm ben.o yüzden boşuna burnu yukarılarda sürtmesin.Adam 3gün sonra kapının önüne koyar o beğenmediği evine ailesine ve hayatına geri döner görürsün o zaman ablanı.Samanyolu TV ye malzeme olur vallahi. :D

1|0
    0|0
  • Gizli Kullanıcı bacı: değişmemesi için manevi yönden çok güçlü olması lazım.

her insan değişmeye meyillidir.

0|0
    0|0
  • parayı bulup g.ötümüz başımız ayrı oynuyacaksa bırakta o para hiç gelmesin bize..

0|0
    0|0
  • hayatta tavırlarım ve davranışlarımı değiştirmezdim ben ama sonuçta kişiden kişiye değişir

0|0
    0|0
  • bazıalrınki değişiyor kendilerini üstün görüyor.

0|0
    0|0
  • trt 1 zengin kiz fakir oglan izle ayni senaryo orda da var

0|0
    0|0
  • Bu Sorunun CEvabı TEkdir Oda ( KİŞLİK MESELESİ ) buna Kimse Kesin bir Cevap Veremez

0|0
    0|0
  • Onun öyle yapmasının nedeni, küçük gözükmemek o yeni çevresine karşın.İleride anlar.

0|0
    0|0
  • Ben öyle bir adam olsam, karımda ailesine dediğin gibi baksa. Anında boşarım.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 12

• Tamamen ne oldum delisi, kişiliği oturmamış, kendini aşamamış kişiciklerde olur bu. Ne haddine küçümsemek eğer bu zenginliğe gelin gidildiyse , gelinmi bu imkanları sağladı, yoksa bu imkanlara kondu. İmkanlı bir yere gitti diyelim, küçümseyecek değil küçümsenecek kişidir eğer karektersizse!

0|0
    0|0
  • Aileme daha çok bağlanırım çünkü sadece paranın geçtiği bir çevrede onun borusunun sesinin ne zaman kesileceği belli olmaz.Hem ahde vefa nerede kaldı?

0|0
    0|0
  • o ne öyle ya, bilmem kaç senelik ailemi canlarımı 3 günlük adamın havasına mı değişicem olmaz olsun öyle şey cıkcıkcık

0|0
    0|0
  • Ne oldum dememeli ne olacam demeli ablan şuan değişmeye müsait bir ortama girecek ama değişir mi zaman gösterir..

0|0
    0|0
  • Aslaa bakmam annemi de yanıma alırım hatta :)

0|0
    0|0
  • biz davranışı değişenlere ''sonradan görme'' diyoruz.

0|0
    0|0
  • Hayır neden değişsin ki, zengın olması yada olmaması benı etkılemez.

0|0
    0|0
  • Hayır değişmem, ablan da sezdiğin şey doğruysa asıl kendisi acınacak halde.

0|0
    0|0
  • ablan ne kadar karaktersiz olduğunu belli etmiş canım.

0|0
    0|0
  • bence sen kompleks yapıyorsun

0|0
    0|0
  • kimselere gelin gitmem.

0|0
    0|0
  • insan sonradan görme olunca.. oluyor şekerim bu tip durumlar.

0|0
    0|0
Yükleniyor...