Sizce hangi spor ilginizi çekiyor?

hangi spor ilginizi çekiyo ya da neden onu yapıyosunuz peki yaptığınız sporu neden önerirsiniz faydalarını biliyormusunuz?

Güncellemeler:
NEDEN PEKİ

0|0
4|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 3

Erkekler Ne Diyor 4

• Vücut geliştirme ve fitness. Bu sporları yapanların birçok amacı olur. Kilo kazanmak, kilo vermek, kas kütlesi kazanmak, hacimlenmek gibi. Ben hacimlenip kas kütlesi kazanımı için yapıyorum. Beslenme hayatım düzene girdi, sağlıklı yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Ciğerlerimdeki sorun yüzünden aktif spor yapamıyorum tempolu yürüyüşün bir üst seviyesi denilebilecek bir koşu oda uzun sürmüyor zaten. Ama seyir olarak söylersende Beşiktaş'ın her branşı :) elimden geldiğince Futbol maçlarına ankaraya geldikçe basketbol hentbol voleybol ne olursa gitmeye çalışıyorum :) televizyondan gözümü alamadığım diğer spor dalları daha çok extreme yani snowboard motocross tarzı akrobasi ve show ağırlıklı sporlar :) uzun oldu bayaa

0|0
    0|0
    • geçmiş olsun.

• bir ünüversiteyi kazanayım hepsini haledicem inşallah :)

• sporla yaşıyosan eğer üniyi kazanmak için herşeyi yaparsın :) allah gönlüne göre versin iyi geceler :)

• Motor sporlari araba yarisi

0|0
    0|0
  • bisiklet ilgimi çekmiştir hep 4 aydır kullanıyorum yarışmalara hazirlaniyorum suana kadar 3000km oldu yillik hedefim 10000km :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...