Mesaj önerilerinizi bekliyorum arkadaşlar

Yarın hoşlandığım,aramızda bir şeyler olmasını istediğim çocuğun doğumgünü.Ancak şimdilik arkadaşız ve aramız da gayet iyi.Nasıl bir doğumgünü mesajı atarsam az buçuk duygularımı belli etmiş olurum?Arkadaşlık sınırını da aşmamam lazım ki garipsemesin.Atabileceğim örnek mesajlar yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler :)

0|0
211

En İyi Erkek Görüşü

• 'You hava a message from a sweet girl! Doğum günün kutlu olsun!'

1|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Erkekler Ne Diyor 10

• "Hayat mucadelen de; insancil, bariscil ve ozgurluklerden yana olman dilegiyle...Iyi ki dogdun, iyi ki varsin..."

"Iyi ki varsin" burdaki imayi anlar umarim.

0|0
    0|0
  • Örnek mesaj diye bitşey olamaz . Doğal ol, saçmala ama kendin ol . Kaybecek birşeyin yok . Emin ol o halin daha çok memnun eder onu .

0|0
    0|0
  • Nasıl bir doğumgünü mesajı atarsam az buçuk duygularımı belli etmiş olurum?Arkadaşlık sınırını da aşmamam lazım ki garipsemesin.

Kendinle daha ne kadar çelişeceksin diye merak ediyorum. Arkadaşlık sınırını aşmazsa duygularını belli etmiş olamazsın ki. Sen diyorsun ki oral yapalım ama hamile kalıyım. İyi bi güncelleme yap iyi bir cevap veriyim sana.

0|0
    2|0
  • içinden geldiği gibi yaz. Örneğin: 'Sevdiklerinle ve sevenlerinle birlikte hep mutlu yaşa. Bir ömür boyu kopmamak dileğiyle.'

0|0
    0|0
  • sağdan soldan copy paste sözler yazma da içinden ne geliyorsa onu yaz.. Böyle şeyleri çok yapmacık buluyorum, saçma sapan.. Kötü olsa bile yeter ki sana ait, seni ifade eden bi şeyler olsun..

1|0
    0|0
  • ben denedim gayette hoş oluyor,pissing defalarca içtim bana göre tazeyken içildiği zamanlarda tadı mükemmel oluyor,scat az miktarda aldım bunun tadı kişinin güzelliğine ve scat ın rengine kokusuna göre değişiyor ama güzel..:)

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun umarım hep beraber kutlarız artık de niyetini anlar.

1|0
    0|0
  • google amcaya sor :)

0|0
    0|0
  • Corumlu:-)

0|0
    0|0
  • Doğum günün kutlu olsun, hacı.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• http://www.youtube.com/watch?v=g5v2PnE3ftA ona bu şarkıyı gönder kesin anlar

0|0
    0|0
  • hiç birşey deme sadece ' iyi ki varsın ' de.

0|0
    0|0
Yükleniyor...