Kapat

Sevgilime çok şaşırdım

Arkadaşlar bu soruyu sorabilmek için buraya üye oldum. Gerçekten mantıklı fikirlerinize ve düşüncelerinize pek tabi ki ihtiyacım var. Sevgilimin adını google'a yazınca bazı chat sitelerine, çöpçatan sitelerine üye olduğunu gördüm.. Çok şaşırdım buz kestim denebilir. 8 aylık bi ilişkim ve böyle hanım hanımcık diye tabir edilir ya işte o cinsten bi kız.. Böyle şeylerde gözünün olmadığını yapmadığını söyler söyler dururdu. Hatta bu sitelerden bazılarının face'ine bile ekli olduğunu gördüm. İnanılması güç ama sorduğumda ise şurdan burdan arkadaşım der dururdu bende fazla üstelemezdim, çünkü en nihayetinde sevgilim güvenmem lazım.. Sizce çok mu takıyorum kafama, bazen olayın merkezinde olduğunuz zaman durumun vehametini tam kavrayamıyorsunuz işte bu sebeple yanlış bir işte yapmak istemiyorum. Teşekkür ederim..

Güncellemeler:
haklısınız cok takıyorsun dıyenlerınız var aranızda, velakin sunu belırtmekte fayda var, gecelerı sutumu ıctım erken uyudum tıplerındeki kızlar olur ya, ıste bu profıle uygun bır kızın boyle ınternette chatte uye olmasını garipsedim. Karakterıne ters bı durum. Bunu takıyorum. Bı de bu yabancılar face adresınde ne ısı var cozemedım.

0|0
13|6

En İyi Kız Görüşü

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 12

• aha aynısını ben eski sevgilimde yakaladım. bana onlar eskiden kalma bla bla bla bahaneler ile yalan söyledi. bence sanal alem aldatabilme bahanesinin tam daniskası.

beni en sonunda internetdeki tanıştığı kızla aldattı. birde diyor ben internet kurdu değilim o azıcık internetden anlamayan biri olarak bunları yapabiliyorsa internet kurdu olsaydı allah bilir ne yapmazdı.

0|1
    0|0
    • ya şifreyi falan hatırlamıyorum :/// hatırlasam iptal edecemde.. başka üyelikler açtım eski üyeliğimi sürekli şikayet ediyorum kapasınlar diye ama olmuyor ://

• rica ederim sonun benim kine benzemesin netlog, linkedin, badoo, zoosk gibi mal yerlerde casip gecelik kızlar çok uymuyasın onlara uymak istemiyorsan tabi :D ben internetini yakaladım kapattım dedi salak bir gün yanındayım kız aradı ben baktım telefonuna kız bana bir küfür sahip çıkaydın sevgiline diye hoş olmuyor yani

• tesekkurler test parfumu, yasadıgın durumu az cok tahmın ettım, ne kadarda ayıb bisi degıl mı

• bence takmalısın ve dediğinede inanma benim başımada geldi sen gördüğüne inan bi işi var dememk ki boşu boşuna adı orda değildir heralde takmakta haklısın

1|1
    0|0
    • bencede öyle...

• tabi ki bosuna kayıtlı olmaz ınsanlar muhakkak bı ısler cevırmıs. anlamadıgım nokta nedır bılıyor musun? gerek meslegım acısından gerekse samımıyetım acısından sırtının yere gelmeyecegını bıldıgı halde neden ınternet ılıskılerını surdurur buz kestım acıkcası.

• internet daha rahattır karşına çıkmaz kişi veyada gerçekte bulamıyodur mesela benim eski sevgilim bunu yapanda netten yapıyodu hep gizli yapmak istiyodur felan

• ne tür siteler tam olarak

0|0
    0|0
    • Bıldıgın chat sitesi iste, partner arama sıtelerı olur ya ıste o tarz bısıler

• aslında kendime yakıstırmam boyle seylerı, fakat dedıgın gıbı bı denemek lazım. Fıkrını yazdım not defterıme..

• kendine yakıştıramazsın ama başka türlüde doğruyu öğrenemezsin ki...

• Dürüstçe ona böyle bişey varmı diye sor. Yalan söylediğini anlarsan 8aydır sana yalan söylemiş demektir. Ayrıl ondan.

1|0
    0|0
    • Bı kere yalan soyledıgını anladım, yok surdan yok burdan tanıyorum dıye soylemıstı, halbuki durum farklı imiş. Geregını dusunmem gerek sanırım..

• Ona Güvenmiyorsan artık ilişkinizin hiçbir önemi yok bence. Daha fazla üzülmeden yolları ayırmanız en iyisi.

• Madem guvenın sarsıldı ayrıl o zaman

0|0
    0|0
    • yaşının 9 olduğuna veriyorum. ayrılmak o kadar kolay mı? yaş var ortada, emek var ortada aile var ortada.. Ergen ilişkileriyle bir tutmayalım. Fikriniz için teşekkür.

• He ondan he

• senin yüzünden bak şeytan dürttü resmen girdim bende sevgilimin adını aradım.

1|0
    0|0
    • Seytan gercekten durtuyor dostum, sende rastgelseydın boyle bı duruma ne dusunurdun, bayan olarak fıkrını alabılır mıyım?

• ilk 5 sayfayı aradım. temiz, hep bildiğim şeyler :D

• ne 5, 25 :D

• bu kadar takılmana gerek yok .konuşun bu konuyu ve sana vereceği cevaba göre ne yapman gerektiğini düşünürsün

0|0
    0|0
  • sevgilinin adını oraya yazmak neden geldi aklına öle

0|0
    0|0
    • bu cok normal bı durum kı, adını soyadını yazarsın google gorsellrden bakarsın ya, acaba resmım googlede cıkıyor mu hıc dıye.. kendıme baktım ablama baktım ardından kız arkadasıma bakmaz olaydım..

• :)hiç aklıma gelmedi du bide ben bakim da ya bende şok olursam:)

• aynen ya aklıma düşürdün bende sevgilimin adını aradım :/

0|0
    0|0
  • sevgilinle bu konuyu düzgün bi şekilde konuş.

0|0
    0|0
    • nasıl konuşurum ne derim ki, adını google da yazınca neler cıkıyor bi kontrol et istersen mi demeliyim?

• sakin bi şekilde de bunu.sonra açıklama yapması gerektiğini anlar zaten.

• Baya salakmıski ismiyle üye olmuş.peki resmi varmı aynı isim soyisimden birsuru insan var.

0|0
    0|0
  • Yere bakan yürek yakan kızlar vardır sanırım öyle bi tiple karşı karşıyasın kolay gelsin

0|0
    0|0
    • Sanırım oyle, bu dunyada bakalım daha neler basımıza gelcek. tesekkürler yorumun ıcın..

Erkekler Ne Diyor 6

• Kardeşim, o internet ömür tüketir,kafanda olmuş artık bir soru işareti,afedersin ama siz artık olmazsınız... kendimden biliyorum.

1|0
    0|0
    • haklısın dediğin gibi bu internet ömür tüketiyor.. En çokta cok temızım ayagına yatmaları yok mu bu kızların, beni bitiriyor.

• Kafana takma ? iyice otur düşün,gereğini yap kardeşim...

• Tamam kardesim anladım. Sonucta yetiskin insanlarız, bi kac hafta bu konu uzerıne bı dusunmem gerek, duruma gore bıletı keseriz en olmadı. teşekkürler..

• bendede var bu durum kendi ismimi yazdığımda netlog ws. saçma sapan yerlerdeki üyeliklerim çıkıo nasıl düzelir bilemedim ://

0|0
    0|0
    • kardeş üye olursun o ayrı mesele ama bu işler nedir bilmem yada ben terbiyeli bi çocuğum kimseye yan gözle şu yaşıma kadar bakmam diye söylersen işte o zaman sıkıntı olur. insan şaşrıyor yani, madem böyle diyor, o zaman bu üyelikler nedir diye insan sorar. bende sasırdım acıkcası.

• Tamam kardeşim yorumun için teşekkürler, sende kendine dikkat et netlog falan sonra senınde basına ıs acmasın, cok saol =)

• üyeliğini iptal et...

• Kafana takma böyle şeyleri vakti zamanında güvenebileceği bir insanı aramıştır ve seni bulmuştur.. Eğer senle beraberkende buralarda vakit geçiriyor, birileri ile tanışmak istiyorsa o zaman biraz olsun kafana takmakta haklısın derim

0|0
    0|0
  • birine kendinden daha fazla değer veririsen ya kendini mahfedersin yada onu kaybedersin

0|0
    0|0
  • nöy?

0|0
    0|0
  • çok takıyorsun

0|0
    1|0
Yükleniyor...