İddaa da sağlam tahmin veren bildiğiniz siteler var mı veya iddaada tahmin veren profiller vs?

İddaa da sağlam tahmin veren bildiğiniz siteler var mı veya iddaada tahmin veren profiller vs?

Güncellemeler:
SADECE BİLDİĞİNİZ SİTE var mı yok mu DİYE SORDUM SİZİN GÖRÜŞLERİNİZİ ALMAK İÇİN SORMADIM VARSA SÖYLEYİN DİYE YAZDIM YORUMUNUZA İHTİYACIM OLSAYDI YORUMLAYIN DERDİM SİTE SORUYORUM?

0|0
0|11

En İyi Erkek Görüşü

• Belki umursamiycsksin ama saglam mac veren bir site diye bisey yok kolay maclari bulmak onemli degil zaten orani az olan maclari banko diye veriyorlar onemli olan her takimi takip etmek ve her lig ayri bir takip ister ozelikle ikinci lig takimlarina oynama derim

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hiç oynamadım oynamam da. Ama madem soruyorsun şöyle söyliyim. Hiç kimse tutacağını bildiği kuponu paylaşmaz. Eğer büyük para kazanmak istiyorsan kendin bak.

0|0
    0|0
  • iddayimi oynuyorsun ya?

0|0
    0|0
    • oynamasam soru sormazdım yani

• 8 yıldır bayii işlettim.. İddaabayii si. En iyi tahmin içinden gecendir.. Güzel paralarda buldum bulmayada devam edeceğim :)

0|0
    0|0
  • www.iddaakuponu.com mükemmel oynuyor.

0|0
    0|0
  • Parions sport

0|0
    0|0
  • Onların hepsi senin benim gibi atıyor ;)

0|0
    0|0
  • ben sana hergün oynadığım kuponu göndereyim

0|0
    0|0
  • Iddamı oynuyosn

0|0
    0|0
    • oynamasam soru sormazdım yani

• yokki kankaaa

0|0
    0|0
  • 61 yaş nedir ya, sen git torun sev, iddia senin neyine :D

0|0
    0|0
    • senin biraz mantığın olsaydı 60 yaşındakı birinin burada takılmıcağını düşünürdün zaten dalga amaçlı aldım onu

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...