Tek spor futbol mudur ?

ya neden spor deyince sadece futbol anlaşılıyor sadece. spor haberlerinde 30 dk spor 2 dk ka diğer sporlara vakit ayrılıyor. birine spor yapıp yapmadığını sorunca he yapıyom eee ne yapıyon gardaş deyince haftada 2-3 halı saha maçı yapıyorum onu spor sanıyor.

sporla ilgileniyomusun diye soruyon birine evet napıyosun diyosun maç izliyorum bunun yıkılması gerekiyor diğer sporlarada en az futbol kadar ehemmiyet verilmesi gereiyor özelliklede bireysel sporlara.

sizin fikirleriniz nedir bu konuda

Güncellemeler:
futbol diğer sporlara göre aslında biraz daha ucuz sanki çocuklar mahalle arasında bile bi topm alıp futbol oynuyorlar böyle yetişiyorlar. okulda bence spor hocalarına gerçekten bunun değişmesi için çok işi düşüyor

0|0
4|11

En İyi Erkek Görüşü

• evet malesef futbol dünyada en önemli spor halin de ancak budurum ülkemiz de o kadar ileride ki diğer branşlarımızın başarı sayısı oldukça düşük örnek vereyim kaç tane tenisçi biliyorsun ülkemiz de marsel ve çağla hariç?yok çünkü ülkemiz de diğer sporlara olan ilgi oldukça az buda bizi diğer ülkelerin gerisine atıyor malesef bir tenis hayranı olarak bu sporu yapamadığımdan dolayı çok üzülüyorum her neyse umarım bu futbola olan aşırı ilgi diğer branşlarada kayar teşekkürler.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• türkiyede öyle sanki :)

0|0
    0|0
  • türk erkeklerine göre, evet. tek spor futbol.

0|0
    0|0
  • futbol spor

0|0
    0|0
  • tek spor evet

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Hayır dostum aslında günümüze baktığında spor olmayan tek şey futbol. Futbol haricindekilerin hepsi spor ama futbol ticaret oldu maalesef.

0|0
    0|0
  • genelleme yapmayalım.basketbol hayattır

0|0
    0|0
  • siz hiç yurt dışına çıktınız mı bi Sao Paolaya ya nebileyim Romaya yada Liverpoola, en ateşlileride Glasgow ve Buenos Airese ya futbol tutkunu ülkemiz diyorsunuz bu saydığım yerlerede tek yaşam tarzı futbol 7 den 70 ine kadınından ninesine. futbol bu şehirlerde tanrıdan bile daha çok seviliyo bundan emin olabilirsiniz

0|0
    0|0
  • Aynen.Alternatif sporlar öldü.Sonra da neden madalya toplayamadık diye ağlıyoruz.Misal ben jj yapıyorum ancak mma'in temelini oluşturan bu spor dünyada çığır açıyorken Türkiye'de adı esamisi bile okunmuyor şuanda.Türkiy'de de okunacak ama okunduğunda atı alan yine Üsküdar'ı geçmiş olacak.

0|0
    0|0
  • 0|0
    0|0
  • Futbol esaslı bir spor kültürümüz var malesef...

0|0
    0|0
  • türkiyede futbol sahasından bol ne varki

0|0
    0|0
  • Futbol diyen doğru söylemiş

ötekileri hobi :)

0|0
    0|0
  • tek futbol değil lakin en cok ilgiyi gören futbol.. nedeni fanatizm

0|0
    0|0