Yaz günü temmuzda kar yağar mı?

yaz günü sizinde yureğinize kar yağdımı:(( beni yağdı.. 2 ay oldu hal yağıyo hala :(((

Güncellemeler:
zaradan bunu bi dinleyin bence link :((

0|0
10|17

En İyi Erkek Görüşü

• Yüreklere yağan kar zaman dinlemiyor maalesef, her zaman diliminde ve günün herhangi bir döneminde döküveriyor insanı yalnızlaştırıcı hissi veren kar tanelerini. Önemli olan karın ne kadar çok yağdığından ziyade ne zaman kalkacağıdır. Güneşin ne kadar zamanda o karları eritip bizi sıcacık şefkatiyle kucaklayacağıdır. Hiçbir şey dört dörtlük değildiri aşkta da hayatta da. Düşerimize bilr kar yağar bazen. Bak Can Baba ne güzel söylemiş:

...Düşlere bile kar yağmazdı hiçbir zaman,

meydan savaşlarında korkular, aşkı ağır yaralamasaydı eğer...

Önemli olan ya karın hiç yağmamasını sağlamak ya da ne zaman kalacağını iyi kestirebilmek ilk başladığında. Birincisini yapmak pek mümkün değil ama ikincisi biraz da bizim elimizde bence. Peki sence?

0|0
    0|0
    • hyr elimizde :( değil elimizde olsa bu hallerde olmazdım ... yüreğimin elinde olsa kanarmı yalanlar yalan olduğunu bile bile en masul halini koyarmı ortaya :(((

• ne bilim işte buldu bikere ..:...yaptık bi hataaa

• Yaşın genç ve bu senin ilk seferin. Bu sana ders olsun, karşındakini iyi tanımadan kalbini açma ardına kadar bir daha.

Erkekler Ne Diyor 16

• Hayırlısı be gülüm .

1|0
    0|0
  • Aşk insanı yakan

dondurucu bir ateştir

1|0
    0|0
  • bu mesajı uludağdan yazıyorum. :)

0|1
    0|0
  • iyiya işte içindekı ateşi söndürür en azından ateşden toplar yağmasından iyi deyilmi sence

0|1
    0|0
  • Ben hiç üşümem. Tam tersi kalbim acı çekerse. Kış günü kısa kollu ile gezerim.. Kardan adam güneşe aşık olmuş misali benim ki neyse kolay gele.

0|0
    0|0
  • eskiden böyle değildi bozmaz bozmaz dedik ama bozdu bekledik düzelir mi yok bu yazlar çok bozdu eniyisi kış :D

0|0
    0|0
  • Ne oldu anlatın yoksa benim için havadurumundan farklı olmaz bu soru

0|0
    0|0
    • sevgilim beni terketti ama olaylar faklan var uzun hikye abii

• yalnızız ama aşk acısı falan çekmioruz :/

0|0
    0|0
  • yüereğine kar yagması ııdır arada inan bana...butun kısı serın gecırırsın...

0|0
    0|0
  • benim kalbimde hep papatyalar açıyor kuşlar ötüşüyor kar yağdığı hiç olmadı vala :)) :))

1|0
    0|0
  • evet ben hep uzun kol giyerim zaten

0|0
    0|0
  • hiç yağmadı

0|0
    0|0
  • ooo 4 mevsim 12 ay farketmemeksizin hamımıza damımıza kar yağdı :)

0|0
    0|0
  • wah wah

0|0
    0|0
  • Umarım çığ filan olur bol kar yağışından sonra, altında kalırsın :((8

0|0
    0|0
  • Yaz ayi cok bozdu

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 10