Kapat

Öküz gibi bakan adamların amacı nedir?

8 katlı bir apartmanın 3. katında oturuyorum ve evimin tam karşısında park var ama çocuklar için değil havuz yeşillik ve banklar yaşlıların ve insanların oturup muhabbet edebileceği bir yer anlamadığım bir grup var gruptaki üyeler farklı zamanlarda pardon ama öküzün trene baktıgı gibi bakıyor anlamış değilim ya hareketlerimde desen yanlış yok annemle otururken bile bakıyorlar o değil başka gün balkonumun önünden gecerken balkonumu geri bıraktıklarında kafalarını kaldırıp yine bakıyorlar ne var anlamış değilim :@

0|0
6|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çocuklar için park yapmayan belediye gidiyor abazalar için park yapıyor, eee kim seçti onları... SİZ... şimdi oturun bir daha ki seçime kadar sessiz sessiz efendi efendi bekleyin...fdafafdaf

1|0
    0|0
    • en iyi cevap!

• evet iyiydi ama bana uygun değildi yinede tebrik ederim :D

• cevap aldım olm varmış:D

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 14

• o.O Ökzn teki seni gözüne kestirmiş olabilir . Seni cariyesi bellemiş röööh.s :(( Polis itfaye yada minimum Türk Silahlı Kuvvetlerine haber ver acil !

0|0
    0|0
  • BKZ: barzodur ne yapsa yeridir.

0|0
    0|0
    • evet tiplerden belli zaten...

• öyle insanlar türkiyenin her yerindeler ve birçok kız bu durumdan muzdarip malesef...yapacağın bişey yok perdeleri kapalı tutmaktan başka.

• incileriniz dökülüyo dimi bakılınca. türk kızının şımarıklığı başka bişey diil. keyfini çıkarın bu günlerinizin 30 yaşınızdan sonra o bakışlar azalacak 35 den sonra keşke baksalar diyeceksiniz. bu saltanat çok sürmüyo yani. burnu bu kadar havada bi kız popülasyonu daha yok dünya üzerinde

0|0
    0|0
    • ya 1 bakarsın 2 bakarsın gözlerini ayırmadan parka her oturdugunda mı bakarsın ama ya insaf bu sımarıklık değil rahatsız olma duygusu ...

• O tipler her zaman kedi ciğere bakar gibi bakarlar..Balkondan , camdan bir güzel kadın bana el sallayacak...Bende hemen koşup itfaiyeci olarak görevimi yapacağım..Bu apartmanlarda bütün kadınlar ve kızlar beni bekliyorlar...Kafasında salaklar..

0|0
    0|0
    • sanırım öyleler iyi tip değiller belli zaten bizimm yan sokakta oturuyorlar yani buranın müdavimleriler kaçıs yok...

• Sık sık bakarsan asla gitmezler. Kızda iş var. Devamlı bakıyor..Pas veriyor...Er geç yola gelecek..Bundan iş çıkar abisi .Diyorlardır..

• bakmıyorum ben hatta göz göze gelmemek için hep yan oturuyorum ki dışarı bakmış gibi olmayalım

• aynı adamlarla 2 kere gozgöze gelmıssın gene bakacaklardır kacarın yok

0|0
    0|0
  • madem 3.kattasın bu baltalar senin evinin içini göremezler.balkona çıkma sende,otur evinde.bi zaman sonra vazgeçerler zaten

0|0
    0|0
  • zamanında şortlu falan oturduysan akıllarında kalmış olabilir.

0|1
    0|0
    • oturdum ama gözükecek kadar alçak değil ve bir kumaşla kapatılmış demirlikler.

• yardımın için teşekkür.

• rica ederim

• Erkek arkadaşın varsa ona söyle bakalım ne yapacak :D

0|0
    0|0
  • çağır bizi dövelim onları

0|0
    0|0
  • öküzler konuşamaz ,sadece bakarlar ,atalarının izindeler ,

0|0
    0|0
  • Cok ayip ediyorlar hakkaten

0|0
    0|0
  • İyi niyetlilerdir hoslanmış olabilirler:((((

0|0
    0|0
  • Vardır sende bir yamukluk :PP

0|0
    0|0
  • Açıkta bir şey mi var ne bakıyorsunuz diye bir bağır bakalım cevap ne gelecek?

0|0
    0|0
    • demekki sende bakıyorsun bizi görüyorsun derler ..

• evet diyorum ya fazla dikkat cekiyor net gözüküyor öyle bir yere tasındık ki off :(

• O zaman oraya görünmeyecek bir şeyler yapmanız lazım.. Yani bir branda veya güneşlik tarzı bir şeyler bulup çekin. Aşağıdan bakanlar görmesin sizi.

Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 6

• en imrendiğim topluluk.sülaleleri raad adamların gün boyu çekirdek kola ile besleniyorlar bi de oyşşş.

0|0
    0|0
    • inanamıyorum sana ya imrene imrene bu pire torbalarına mı imreniyorsun 3 e kadar ses yapar gezerler kola çekirdek küfürler saçma cok saçma...

• iğrençsiniz ya gidin apaçi ve serserilik dersi alın oldu olmadık köşe başlarında takılıp cigara derdine düşersiniz...

• en sevdiğim de kova çekmek.bi gün onu da öğrencem biliyorum

• kafanı çevir, aldırma

0|0
    0|0
  • sütyensiz mi çıkıon nan itiraf et.

0|0
    0|0
  • Her yerde var böyleleri

0|0
    0|0
  • Polis yok mu oralarda

0|0
    0|0
    • varda ne işe yarayacak park sonucta karısamaz ki

• burada oturuyorlar kaçmazlar tipleri bir görseniz ya offf :(

• Ben olsam şikayet ederim. Polislere deki, benim şikayet ettiğimi söylemeyin ama , siz uzaklaştırın. Böylelikle onlarda anlamazlar yani korkma

• e memen var?

0|1
    0|0
    • belki de tam seçemediler ondan o kadar baktılar, la memesi var mı yokmu varmı yok mu? var gibide yok gibide :(((

• yok beni değil, hotdog'u germiş, ben sadece aracıyım.

@hot varmış olm, yapış!

• kınadım seni duzluk, neden soranı rahatsız ediyorsun, tamam boğa burcu olabilirz ama senin klasmanın değil...asdadad (duzluk emeğine sağlık 3<, bitanesin)

Yükleniyor...