Bilgisayarınızın çöp kutusunda neler var ?

Arkadaşlar bir sorum olucak çok acil bir bakabilir misiniz?

Ciddi cevaplar istemiyorum lütfen alay edin durum çok ciddi.

Bilgisayarınızda çöp kutusunda neler var ?

canım sıkılıyor ya bu basık havalar beni öldürüyor offff offfff...

Bilgisayarımı temizleme vakti geldi link

0|0
7|10

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• resim,klasör,belgeli metin ,1 dk kirli çorap ta çıktı noluyo nan

0|0
    0|0
  • :)

0|0
    0|0
  • geçen temizledim.yeni bir sayfa açtım artık kendime:(

0|0
    0|0
  • Anında temizlerim alışkanlık olmuş..

0|0
    0|0
  • Herşey var fotoğrafdan tut , klasöre kadar

0|0
    0|0
  • p*rno arşivim:(

0|2
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• Ciddi ve acil bir şey var diye giriyoruz, karşımıza 'canım sıkılıyor, ölüyorum, offf of'ff... çıkıyor.

-1

Level6'ya kadar ancak ayda bir konu açma yetkisi verilmeli. Belki böylelikle gayriciddi konuların önüne geçilmiş olur.

0|0
    0|2
    • Oldu başka ?

• Bak seni tanırım bilirim sorunum yok yaşına hürmet bilgine saygım var uzatma bence.

• Tamam kardeşim, gittim... ama bir dikkat edin ya, herkesin zamanı kıymetli. Mizah yapacaksan başlığını da ona göre ayarla yani.

• çöp kutumda kalbim kadar boş.4 dönüm tarlam var.soğan ekiyorum.emekli maaşımda var.birde babadan kalma külüstür.ilgilenen bayanlara duyurulur :D

0|0
    0|0
  • sorun çok saçma bence. ve bir sorudan diğerine geçiş yaptın farkındaysan :)

0|1
    0|1
    • +1 Millet cansıkıntısından konu açar hale geldi artık. Mod olsam direkt uçururdum bu konuyu.

• ben ne bakıcam, belediye baksın

0|0
    0|0
  • Ccleaner çıktığından beri çöp kutusu temiz tiril tiril... Hatta ve hatta 35 pass kullanarak geri döndürülmemek üzere siliyorum

0|0
    0|0
  • Bilgisayarımda Çöp kutusu kullanmıyorum, microsoft ile anlaştım, haftada bir gelip geri dönüşüm kutusunu topluyorlar...masaüstüne çeki düzen verip, açık kalmış pencereleri örtüp gidiyorlar...

0|0
    0|0
  • torrentten birkaç ıvır zıvır

0|0
    0|0
  • kardeşim havalar iyi yaa sıcaklardan kurtuluyoruz istanbul sezonu açılıyor açıkçası özledim de :)) bugün günlerden CUMA daha ne olsun :))) çöp kutusu boş ya dolu tgörünce uyuz oluyorum :)

0|0
    0|0
  • Shift + Delete ile sildiğim için çöp kutusu daima boş :S

0|0
    0|0
  • çöp bilem boş

0|0
    0|0
    • hayat şartları demek bunu gösteriyor :(

• sen hayat kadını diyorsun, baska biri o kişi erkek aslında dedi sonradan. zaten yorumumda yazana da söyledim 'madem öyle sen neden konustun?' o da 'denedim' dedi. yani senin anlayacagın kimin ne dedigi belli degil. en iyisi oldugu gibi bırakmak sanırım.

• salaklık yaptıgını düsünmüyorum. sonucta adına söylenen bir sey var. neyse, tamam.

Yükleniyor...