Bir erkekte beğendiğiniz vucut tipi nedir?

geniş omuz , boy, saç , karın kaşı, göbek vs vs birleştirip söylermisiniz :) 2 yıldır spor yapıyorumda. dışardan insanlar ne ister merak ettim :)

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

• adonis guzeldir :) ya o atletik vucut yani abartilmayan oranda cidden esorfmanla bile harika oluyorsunuz.

0|1
    0|0
    • bahsettiğin sey ; kıyafet giydiğinde sportif olup. kıyafetlerini cıkardığında vucut hatları belirğin olan adonis, karın kası, gogus vs. ama iri olmayan. vucut mu :D umarım odur :D o de ode de :D

• :D ilginçç

Kızlar Ne Diyor 4

• Çok yakışıklı olmasın :) hepsinden orta karar :)

0|2
    0|0
    • :D az daha acsaydın güzel olurdu

• Açıyorum peki :) sarışın yeşil gözlü erkekler dikkatmi çekiyor ama esmerin tam esmer olanınada hayır demem.. uzun boylu olması şart.. zayıf ince erkek sevmiyorum mutlaka yapılı olmalı.. uzun saç (omuz altı) seviyorum ama yakışan erkek çok nadir o yüzden bu olmasada olabilir.. yeterince açık oldu herhalde :)

• Baklavaları olsun 1.80 filan olsun boyu geniş omuzlu ve kaslı olsun bide bana yakışsın

0|0
    0|0
  • Kolları çok olmamak şartıyla kaslı olmalı karın kası olmasa iyi saçlar rampa dedikleri şeyden boy biraz uzun

0|0
    0|0
  • Omuzları geniş olmalı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bence benim gibi erkeklerden :))))

0|0
    0|0
    • şey etmek gibi olmasın ama.
      karın kasın şekilsiz olsada tamam karının kasının şekli genetik yapıcak bişi yok.
      ama trapez okadar yapılmaz. adonis diye de bir kas var.
      sana bir kardeş tevsiyesi trapez calışmayı bırak.

• sen de biraz daha araştır, bilimsel makale ve kitap oku ki böyle yorumlar yapmayasın bir daha... sorunda da yazdığı gibi 2 yıldır spor yaptığını söylüyorsun yani daha çok acemisin... her spor salonu açan insanların önerileriyle de hareket etme...

• dostum eleştiriden bişiler öğrenmek yerine neden karşı savunmaya geçiyorsun ki. ve merak etme spor yapmadan atıp tutanlardan değilim. yani bilgim var bu konuda. 100 kişiye sorsan 98 i trapezlerinin fazla olduğunu söyler :D bence tavsiyemi dinlemelisin. daha düzgün görünüşe sahip olursun. jeff seid'i değil lazar angelov'u örnek al. vucut tipin ona daha yatkın :D

• mesela benim vucut tipim :D

1|0
    0|0
  • Kendimi begeniyorum acikcasi :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...