Sevgilimin fanatikliği?

Ben Fenerliyim sevgilim Galatasaraylı ve sürekli sadece bu konudan sürekli tartışıyoruz ayrılma noktasın bile geldik kaç defa ve ikimizde fanatiğiz birbirimizi çokta seviyoruz napmalıyız sizce :( ?

0|0
9|7

En İyi Kız Görüşü

• Spor konusunu pek açmamalısınız bence :)

En iyisi Beşiktaşlı sevgili. O yoksa takım tutmayanı :)

1|1
    0|0
    • tabi sen Beşiktaşlı olduğun için öyle diyosun :) sanada bir Bursasporlu sevgili gelse sende aynısını yaşardın

• ay ne mutlu size canım Allah ayırmasn :)

• Saol canım sizide selamete erdirsin inşallah :)

Erkekler Ne Diyor 7

• Eger bir takim yuzunden iliskinizi sarsiyosaniz ayrilin gitsin bu neyin kafasi ya takim bu takim ne bu baglilik

2|0
    0|0
    • evet ama ikimizde takımımıza gönülden bağlıyız birbirimizide seviyoruz çok zor bir durum :(

• evet haklısın galiba zaten bu böyle gitmicek teşekkürler yorum için :)

• Onrmli degil :)

• Ben fanatik Fenerliyimdir lakin ileride evleneceğim kişinin koyu fanatik bir Galatasaraylı olmasını isterim :D

1|0
    0|0
    • en yakın arkadaşımda Beşiktaşlı ve Bursalı biriyle çıkıyo zıt kutupların çekimi diyelim :)

• O etken de var tabii ancak evlendikten sonra mesela Galatasaray-Fenerbahçe maçını Galatasaray yendi. Fakat o maçın sonrası yani gecesi var :D

• heheh sen başka maçlarada kaydın anladım kardeş :dd

• Orta yolu bulun mesela benim için orta yol beşiktaşlıyım asla ve asla yanımda bir kız futbol konuşmamalı bunu baştan kesiyorum hep bilseler ben soğuyorum bilmeseler saçmalıyorlar sinirlerim bozuluyo gülesim geliyo bu seferde kızıyolar en iyisi konuşmamak

1|0
    1|0
    • Yavvv aytıca boşverin galasaraylıları onların uefa kupası var 😀😀😀

• arkadaşım Beşiktaşlı ve sevgilisi Bursasporlu onlar bizim gibi değil ama çok mutlular önyargı yanlış olur :)

• Bilmiyorum valla yaa haklısınız bir bakıma ama bursasporlularıda sevemiyorum yinede kısmet yani...

• ikiniz de gelin Beşiktaşlı olun

1|0
    0|0
  • Sen Fenerlisin alttan al, bırak sevinsin :)

1|0
    0|0
    • ahahah bir başarabilsem :) Fenere laf söliyince beynimden vurulmuşa dönüyorum resmen :((

• Sonuçta takımlar ya, parayı onlar kazanıyor. bence kız olarak senin alttan alman lazım, biliyorsun kızlar bu konularda daha zeki davranıyor :)

• evet sanırım alttan almalıyım her ne kadar zor olsada saol :)

• Ben de koyu bir Galatasaraylıyım fenerli biri ile asla yapamam. işiniz zor.

1|0
    0|0
    • evet çok zor resmen ikimizde fanatikliği geçtik holigan derecesindeyiz ve sanırım ayrılıcaz :(

• sizin ki sağ sol muhabbeti kadar zor bir şey. siyaset gibi. ne sen saracoğlunda maç izleyebilirsin ne de kendisi. benim de kız arkadaşım bjk li ama senin için seve seve cimbomlu olurum dedi. sürekli tartışmaktan ise ayrılın ve aynı renklere sahip kişiler bulun derim

• Çok ağlak insanlarsanız normal.
    Galatasaraylı kardeşim sana bu kadar sabrettiğine şükret

2|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 8

• zavallı çocuk

1|1
    0|0
  • Konuyu acma sende onu kizdircak herhangi bir sey soyleme sinirlenir normal yani... saygi duymuyorsan eger tuttugu takima cok sinirlenir ayrica.. helede yersiz elestiriyorsan laf aramizda sevmeyiz fenerlileri helede kil kil konusuyorsa yapacak bir sey yok cocuga saygili davranmalisin yani durumu tam olarak bilmiyorum ama yinede dikkat et adamdan kopmak istemiyorsan

1|0
    1|0
    • aynen evet dilimi tutamıyorum bende o da kedi köpek gibiyiz alttan almayı denicem inşallah başarabilirim teşekkürler :)

• Insallag basarabilirsin seviyorsa olur bence

• Olmuyor birtanem.. olmuyor... bende fenerbahçeliyim herifte.. anlaşıyoruz ne güzel.

1|0
    0|0
    • ne mutlu size Allah bozmasınn :)

• bu soruyu benim sormam gerekti aynı ben :(
    galatasaraylı sevgilin olmamalı sonra sinirleniyorlar ağlıyorlar al başına belayı

1|0
    1|0
    • aynen canım nabıcam bilmiyorum 2 gündür konuşmuyoruz :(

• benim sevgilimde galatasaraylı fanatik hem holigan resmen ya kavga ediyoruz dün ettik bugün ettik hemen ağlıyorlar bu galatasaraylılar fazla muhattap olmayacaksın ben bilerek söylüyorum kızdırmak için :)

• 💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️💛❤️

1|0
    0|0
  • Ahahaha :D Bizde tam tersi. Ama fanatik değiliz biz. Konusunu açmayın. Birlikte maç izlemeyin. Tek sorununuz bu olsa keşke. Ayrıca şu açıdan bak. Sevgilin sayesinde az da olsa GS yendiğinde sevineceksin :))

1|0
    0|0
  • spor muhabbeti yapmayın

1|0
    0|0
  • sevdiklerinizle futbol muhabbeti yapmayın en iyisi benden demesi.

1|0
    0|0
Yükleniyor...