Portakal soyulur mu, tadına doyulur mu?

Bu akşam milli takımımız,yeni hocasıyla ilk resmi maçında deplasmanda Hollanda karşısına çıkıyor. Sizce şansımız nedir?

Maç saati 21.30. star tv.

Hollanda ile yaptığımız son resmi maç 0 -0 beraberlikle sonuçlanmıştı..

Bu zor günlerimizde Milli takımımıza başarılar diliyorum...

0|0
4|3

En İyi Erkek Görüşü

• fanatik'in başlığını çalmışsın :), bizde tam Hollandalı müşterimle akşam ki maç için iddaalaşıyorduk, inşaAllah seyir zevki güzel ve sonucu bizim için güzel bir sonuç olur, son Avrupa Şampiyonasındaki Hollandayı yeneriz,

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• fanatik gazetesinin manşeti ne kadar ilginç değil mi portakal soyulur mu peh...

0|1
    0|0
    • Evet benim de çok hoşuma gitti..Bize lokum diyorlar,biz de hollandalılarla portakal diye dalga geçelim bari.

• bu sitede gerizekalı çok var ama kaliteli insanlar da var.. kararını gözden geçirmeni tavsiye ediyorum.

• inşallah yeneriz kardeş

0|0
    0|0
  • Bence alırız. Nuri şahin yedekte kalmamalı.

0|0
    0|0
    • Bence de. nuri gibi kaliteli bir oyuncuyu değerlendirmemiz gerekir.

• Saçamalama yakışıklığı ne alaka. .Çok başarılı r madridte oynadı transfer oldu ama geçen son maçta yedekteydi son dakkalar girdi sahaya ama farkedildi oyunu

• nuri real de önemsiz bir kaç maç dışında hiç oynamadı..ama evet..nuri gerçekten iyi oyuncu.. öyle olmasa real e gidemezdi.. kiralandığı takım da liverpool yani.. :)

• ben yine beraberlik olur diyorum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• 2-1

0|0
    0|0
  • zor maç ve sanırım kaybedeceğiz. hollanda bir ekol ve biz yeni bir takımız. bu arada portakal soyulurmu türküsü fenere söylenmiş bir türküdür devamını ezik fb sitesinden dinleyebilirsin

0|0
    0|0
    • Hollanda kötü durumda ama dediğin gibi yine de futbol ekolü..biz de çok iyi değiliz hani...

başlığı fanatik gazetesinden aldım. fener de çok ilginç. böyle türkü mü olur ya.. :)

• valla beşiktaşlı kardeşlerim yapmışlar işte. fenerli değilsindir umaraım

• yok,Allah korusun . ben gs liyim... ingilizler fb ile güzel dalga geçmişler.. çok güldüm ya.. dünya çapında rezil oldular.

Yükleniyor...