Bırakır mısınız yoksa savaşır mısınz?

sevgiliniz ,aşık olduğunuz ..beraberken çok mutlusunuz ..ve onu artık eşiniz olarak hayal ediyorsunuz ..ve günlerden bir gün bi haber geliyor ve yakında evleneceğini öğreniyorsunuz,nasıl davranırsınız...bırakır mısınız yoksa savaşır mısınz?

Güncellemeler:
nedenini öğrenmek istemez misiniz ? sizinle beraberken neden başkasına gittiğini.

0|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• Hayal ettiğim aşık oldugum adam neden başkasıyla evlendiriliyor? Bir kere hesap sorarım.Konuşurum.Bizim hayallerimiz nerede diye yakasından tutup hesap isterim ama bahanelerin arkadaşına gizlenip başka bir insanı benim yerime seçerse kusura bakma ama neden onun için savaşım? Savaş bitmiştir.O seçimini yapmıştır.Bundan sonra ona mutluluklar dilerim ve ebediyen ona kapılarımı kapatırım.Hiç bir zaman bana geri dönemez.

Onada bunu belirtirim.Seçimini yaptın mutsuz olursan kapıma hiç bir zaman dayanma cunki o kapıdan içeri giremessin derim

İyi paylaşımlar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Epeyy bir zor olacaktır bu durumun altından kalkmakta ne diyeceksin kendine de teselli edeceksin , bilemedim .Gönül eğlendirmekmiş niyeti demek ki ve hali hazırda zaten bekleyen birisinin olduğunu düşünmek gerek .

0|0
    0|0
  • sevgilin baskasiyla mi evleniyor? Öncellikle dogru kararlar vermek üzere soluk alip ver :) sonra da aile zoruylami evleniyor isteyerekmi? Neler olmus bitmis, bunlari ögrenmelisin. Ailesinin zoruylaysa kizi kacirir nikahi basarim. Ama kiz istiyorsa burda savasacak ne var?

0|0
    0|0
  • bırakıp giderim nedenini de öğrenmek istemem hatta kendimi şanslı hissederim yarın birgün evlenseydik o zaman da atacağı kazığı en azından en başından atmış. değmeyecek birinin neden sebep vs uydurmalarına ihtiyacım yok

0|0
    0|0
  • bırakırım..

... ama balkondan aşşağıya

1|0
    0|0
  • ohaaa diyorum yuh diyorum ne biçim insanlar var ya sonra neden katil oldun derler ALLAH sabır versin gerçkten ciddi sabır versin savaşıcak bişey yok ortada

0|0
    0|0
  • Bırakırım tabi şerefsizi bana niye söylemiyo hatta gider tokat manyağı yaparım

0|0
    0|0
  • savaşmayı çok isterdim ama o benim için savaşmıcanı bildiğim için ben niye onun için savaşıyım

0|0
    0|0
  • sadece yüzyüze konuşmak isterim.

0|0
    0|0
  • Ben hiç bir şey öğrenmek istemem o insanın tüm izlerini hayatımdan silerim

0|0
    0|0
  • Senle beraberken evlilik haberini alıyorsun?

0|0
    0|0
  • çirkefleşirim. o boynuzların hesabı tek tek sorulur.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• bütün düğün eşrafının hepsi ben tek...dağılın ulen :((( sonra çok pis dövdüler, zaten elemanın ailesi aşiretmişmi neymiş,şehri terkettim, peşimden geldiler, arabalı kovalamaca sahnesi falan yaşandı, uyduruk fren seslerini dinlemekten yeni yaptığım mp3 cdsine odaklanamadım, halu ki muhteşem bir gün batımıydı... yol altımda deniz gibi prüzsüz idi, vurdular, kafama kafama vurdular, ayıp olmasın diye akıllandım.

0|0
    0|0
  • Bu konularda hayal kurmuyorum ne yazık ki. Benim gösterdiğim özveriyi göstermeyen birinin peşinden koşmak pek işime gelmez açıkçası. Alacağı değer vereceği değerle sınırlı kalır. Allah mutlu etsin derim.

0|0
    0|0
  • Orta yere bırakırım.

0|0
    0|0
  • bırakırm gitmiş başkasına evet demiş neden savaşıyım

0|0
    0|0
Yükleniyor...