Galatasaray 2 Rizespor 0 maç sonu görüşleriniz nelerdir?

ŞEREFTİR SENİ SEVMEK
SENLE AĞLAYIP GÜLMEK
GALATASARAY SEVGİSİİ
SÜRECEK SONSUZA DEK

Ya siz ne diyorsunuz?

0|0
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Yetmiyor ki statlar
    Kalbimiz senle çarpar
    Layıksın bu sevgiye
    Şanlı Galatasaray

Nasıl ki bu Milletin
    Tacıdır yıldızla ay
    Yüksel ta arşa kadar
    Şanlı Galatasaray

İşte böyle diyorum :)

3|2
    1|0

En İyi Kız Görüşü

• Herzaman heryerde en büyük cimbom

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Herzaman heryerde en büyük cimbom!
    Başka ne söylenebilir ki :)

1|2
    1|0
  • Öncelikle maça çok iyi başladık Sneijdere ayrı parantez açmak lazım günündeydi bir gol bir asistle maçı sonlandırdı ve baya iyi oynadı defans hattındada fena değildik ama Rize zayıf rakip tabiki haftaya Bursa maçı çok önemli. İlk yarım saatte Umut yerine Burak oynasa (hazır hali) 4 olurdu maç Sneijderin paslarınıda cömertçe harcaya Umut ve Bruma vardı. Selçuk çok basit kart gördü haftaya Bursa maçında yok Burak girdi sakatlandı çıktı oyundan buda üzücü ama genel olarak hakettik kazandık birde rizeli oyuncunun Meloya yaptığı net kırmızı karttı.

0|0
    1|0
    • Maçın en iyisi olan Emre Çolak ve İlk golün hazırlayıcısı Hakan Baltadan hiç söz etmemişsin renktaş :(

• Herkesi tek tek yazmadım onlarda çok iyiydi tabiki sabri ve telleste öyle :)

• dünyanın her yerinde kırmızı kart galatasaray maçları hariç
    www.facebook.com/.../?type=1&theater

1|0
    1|1
    • ciddiye alınacak biri değilsin

• aşırı fanatiksin, bundan kurtulmalısın

• kaldıki sen ligin ilk yarısında bedava penaltılarla tayyip tarafından ayakta tutulmaya çalışılan takımın taraftarısın.
      apaçık yapılan şikeye ragmen, paralel ayaklarıyla tayyip tarafından küme düşürülmemenizi sayıyorum bile

• çok gol kaçırdık 5.0 lık maç 2.0 bitti

1|2
    0|0
  • burak olmadan oluyormuş

1|1
    0|1
  • ben de diyorum ki şeref ve onur duyacak başka bişey bulamayıpta Tuttuğu takımdan şeref bulanları anlayamıyorum... Not=bende Gsliyim..

0|1
    2|2
  • cimbom klasiği

1|0
    0|0
  • KOYDUK MUU KOYDUK!!! fazla ne hacet :D

1|0
    1|1
  • Görüşüşümmü hakemler sağolsun wesley sneijdere göstermediği kırmızı kartı gördüm.

0|1
    1|4
    • bizim eşekte o dertten ölmüştü :D

• sen maçı izlememişsin anlaşılan bu pozisyon da resim öyle gösteriyo o kadar sert bişey yok ayrıca her hafta ihtiyacı kadar penaltı atan kim de hakem diyorsun tayyibin takımısınız işte zaten öyle olmasa çoktan ikinci ligi boylamıştınız siz busunuz bu kadarsınız

• Tayibin takımı olduğumu kim söyledi? Beşiktaşlıyım ben sizin gibi bedavadan maç alan takımlari tutmuyorum :)

• iyide crs yendik nie bu kadar araksyon yaptın :D

0|0
    0|2
  • Sneijder çok iyidi sanırım forvet arkası oynamak o na iyi gelmiş ama Umut adına çok üzüldüm çok şansizdi

1|0
    0|0
  • Bir FENERBAHÇE'li olarak söyliyim. İyi oynadı kazandı.

1|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• takımda kötü oynayan yoktu be kurban olduklarım

1|0
    0|0
  • Trabzonsporlu olarak Galatasaraylıları tebrik ederim.

1|1
    0|0
    • canımsın kardeşim
      teşekkürler

• tebrikler gizli ligin en iyi takımını yendiniz

1|0
    2|3
    • sevdiğim biri olduğun için sana hiçbirşey demiyorum, fenerli olmana rağmen :)

• peki canım

• :))

Yükleniyor...