Hangi yürüyüş daha etkili?

dışarıda yürüyüş yapmak mı daha faydalı yoksa evde yürüme bandında yürümek mi? evde daha cok terliyorum ama elektrik faturasını hesaba katınca annecim biraz sıkıntılı bu konuda:D şaka bir yana hangisi daha cok etki eder? 20 günüm var zayıflamak için?

0|0
4|10

En İyi Erkek Görüşü

• dışarda yürümek daha iyidir zaten yakında o koşu bantlarıda tarih olacak. yürürken belli bir mesafeyi en yüksek tempoyla bir süre yürü sonrada normal tempoya düşür bu şekilde bölümlere ayırarak standart tempoda yürümekten daha çok yağ yakarsın daha kısa sürede

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 4

• Bende koşu kullandım ama artık kullanmıyorum. Elektrik değil konu yağ oranım son derece düşük ve fitness yapıyorum sadece. Keşke onun yerine Eliptik alsaydın.

0|0
    0|0
    • valla keşke bana kalsaydı :) yıllardır evde duruyor, şimdi de sadece ben kullanıyorum :)

• Disaida tempolu yuruyus keske bende yapabilseydim.

0|0
    0|0
    • henüz bende yapamadım ya:) cok istiyorum gercekten, müziği kulağıma takıp yürümeyi:)

• dışarıda daha çok kalori yakılıyor. hem temiz hava alıyorsun. hemde dışarıda yol engebeli dümdüz değil. hava sıcaklığına adapte olmak içinde vücut ayrıca kalori yakıyor. tabi yürüyüş temponu düşürme.

0|0
    0|0
  • Dışarısı daha etkili

0|0
    0|0
Yükleniyor...