Aşık olmadığınız bir insan ama yine de ondan ayrılmak istemiyorsunuz...

Hoşlandığınız biriyle tanıştınız ve günler sonra çıkmaya başladniz aradan aylar geçti ama bi türlü sevemediniz napardınız bırakırmıydınız yoksa sevmeye mi çalışırdınıZ.

1|0
12|4

En İyi Kız Görüşü

• niye zorlayalım ki olmuyor diye konuşurdum

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• Sevmeye çalışmak ne demek ya? bunu ben anlamıyorum, sanırım ben de problem var. Birini sevmeye çalışamazsınız. Zorla aşık olamazsınız. Adı üzerinde sevgi, anlık olur, siz farketmeden olur, zorla bişeyleri yüreğinize kabul ettiremezsiniz, sadece kabul ettirdiğiniz beyninizdir. Bu da nasıl bir karmaşadır bilirmisiniz beyninizle yüreğinizin çatışması. Arkadaşım sevebilseydin zaten şuana kadar severdin. Sevmeye çalışmak diye birşeye inanmıyorum ben.

0|0
    0|1
    • Anlıyorum haklisin ben kisaca anlatmak istedigim icin (calismak) diye bi kelime kullandim yani sen doğru bildiğin gibi anla

• önemli değil boşverin. Ben de sizi şunu anlatmaya çalışmıştım, eğer o kızı sevvebilseydiniz zaten şuana kadar severdiniz. o yüzden zorlamanın manası yok. Sevgi kendiliğinden olur sizin birşey yapmanıza gerek kalmadan. Bol şans.

• Beni kendine zarar verebilicek kadar cok seviyo kalbim onun olmasada, fedakarlik yapabilirim onu uzmek aglatmak canını yakmak istemiyorum

• olmuyosa zorlamanın alemi yok. vakit nakittir.

0|0
    0|0
    • demii zaman kaybetmemek lazım hayat devam ediyo :))))) alemsin yaaa

• Insan bir insani zorla sevemezki, uzatip zorlamanin bir alemi yok, zaman ilerledikce birbirinize iyice alisir sevmediginiz halde hic ayrilamazsiniz.

0|0
    0|0
  • Sevmiyorsam neden ayrılmayayım ki :D Ayrılırım .

0|0
    0|0
  • kafalara gel

0|0
    0|0
  • mideme bağlı

0|0
    0|0
  • alışkanlık o zaman ya da vicdan

0|0
    0|0
  • bırakırdım aylar sonra hala sevemiyorsam o insanın gururuyla oynamazdım .

0|0
    0|0
  • k*ç yangısı

0|0
    0|0
  • alısmıs kudurmustan beterdir derler, baska bir alıskanlık edinirdim

0|0
    0|0
    • Avatardaki ojenin tonunu beğendim.

• Biliyorum onları ve sevmiyorum. Plastik oluyor ya çok gerçekçi durmuyor.

• Konuşmanın bittiğini gösteren smiley'lerden nefret ediyorum. Konuşma için çok teşekkürler ama neden özel mesaj ile konuşmadığımızı hala anlamadım.

İyi seneler

• öyle biriylemi tanışdın.sevgilin olmuş hayırlı olsun.

0|0
    0|0
    • Sen bana hic Yabancı gelmiyosun. Tabii sevgilim olacak ama sen bi kendini tanitsan

• olur yaz ordan.

• Yazdim zaten cvb gelmedi

Erkekler Ne Diyor 4

• aylar geçmezdi raad ol asker

0|0
    0|0
  • birakirdim

0|0
    0|0
  • bi boşluktasın demektir o sadece bi alışkanlık ve başka hobi bulabilirsin onun yerine ;)

0|0
    0|0
  • Origamiye sarardım.

0|0
    0|0
Yükleniyor...