İnternet ve aşk sizce mümkün mü?

internet aşkları günümüzde çok yaygın.ister facebook üzeri ister arkadaşl k siteleri. bi çok ilişki ve hatta evlilik bu şekilde başlamakta.sizce ınternetten tanıştığınız biriyle evlilik yapmak ne kadar sağlıklı?siz olsanz yapar mıydınız

0|0
12|26

En İyi Erkek Görüşü

• internet aracılığı ile bulduğun kişi ile yüz yüze görüşüyorsan daha sonrasında süper bişey çünkü normal hayatta çevrende tanıyacağın insan sayısı sınırlı fakat internette insanlara kolaylıkla ulaşıp hemen muhabbet etmeye başlıyorsun kafanız uyuşuyor ise buluşmaya başlarsın ve gerçekten internette kendini o şekilde gösteren gerçek bir kişilik ise belki çevrende hiç bulamayacağın aradığın özellikler ve zevklere sahip kişi ile internet sayesinde tanışmış oluyorsun

0|0
    0|0
    • yep but ben amerikada yasiyorum begendigim cocuk turkey.napcam bilemiyorum ben yaa

• oh u mean sex ? noo öyle biri degil o. konustuk zaten.gelirsem disarda görüsecegiz hep. but haklisin biraz zaman

• you will decide last because you know who is he and i hope you analysed his character well. Because i dont want you disappoint take care have a nice night

Erkekler Ne Diyor 25

• Biraz tehlikeli çünkü yüzyüze gelmeden, birbirinizin ses tonunu ve yüz ifadesini görmeden asla ne demek istediğinizi tam olarak anlatamazsınız ve birbirinizi yanlış anlarsınız ve bu yüzden de çok kavgalar olur. Yani insanlar birbirlerini asla tam tanıyamaz ve birbirlerine uygun olduklarını anlayamaz. Şansa kimisi tertemiz çıkar evlendikten sonra da, kimisi de gerçek yüzünü göstermeye başlar ve hayatı zehir eder...

0|0
    0|0
  • çölde vaha gibi

0|0
    0|0
  • tavsiyem;

abimin almanyadan kız arkadaşı oldu. bu kızla 1 sene kadar konuştular ayrıldılar barıştılar kız sadece bir kez geldi 1 saat kaldı türkiyede ve gitti abime askere git seni alıcam dedi abimde saf gitti okulunu askıya aldı 15 ay gitti kızda buna demiş ben sana güvenmiyorum orda birileriyle sevgilisin falan oysaki orda kız 2 kişiyle çıkmış bile :) yani olan abimin 9 ayı ve kandırılan bunalıma giren bir kardeş...

0|0
    0|0
    • hmm kiz tam yalanciymis..ama samimi insanlarda var tabi

• oh what a pity.. yazik brother icin üzüldüm. yeni birini bulsun i hope

• çoktan bulduda acıtasyon yapıyodum :D

• çok iyi tanıştıktan sonra olabilir nedene olmasın...sonuçta bu bir araç vesile iyi değerlendirip değerlendirmemek bizlerin elinde.

0|0
    0|0
  • Ben de internetten birini bulmuştum. Ama aramızda bazı sorunlar oldu bizim:( yine de devam ediyoruz şuan. Sorunu da cevaplayım internetten aşk tabi mümkündür. Önemli olan iki insanın birbirini çok sevmesidir. Bu arada sen Türk değil misin?

0|0
    0|0
    • yari türk yari amerikan :( ben onu cok seviyorum

• Sen onu çok seviyorsun da ne kadar oldu tanışalı peki?

• Hüsarana ugrama olasılığı çok yüksek çünkü tanışmış oldugunuz kişiler geçmişinde işlemiş oldugu suçları asla anlatmayacaktır.Diyeceksiniz cevrenizde tanıştıgınız biri anlatırmı tabiki anltmaz ama cevrede olan birileri onu tanıyordur.

0|0
    0|0
  • Mümkün. Gördüm bir çok kişi çok da mutlular. İnsanlar sonuçta bi şekilde tanışacaklar değil mi? Cafede, yolda, sınıfta, iş yerinde. Bu da onlardan biri...

0|0
    0|0
  • internetten tanıştığın kişiyle, direk evlenemezsin. Ama reelde daha yakından tanışırsanız, bunun normal ilişkiden farkı kalmaz zaten. O zaman olur işte

0|0
    0|0
  • elbette internetten evlenilebilir mutlu olanda var muhakkak ama internet insanı maceracıdır aklı başında insan internette gezmez .

0|0
    1|0
  • bence mümkün karşılıklı güven oldumu gerçekte buluşup sonra evliliğe kadar gider buna inanıyorum karşı çıkanlarıda düğünüme davet ediyorum hani

0|0
    0|0
  • Günümüzde insanlar nette çok fazla zaman geçirdiğinden bence normal...Artık sanal bile değil sanki, kendi gerçek hayatımızın kimliğimizin bir parçası...

0|0
    0|0
  • mümkün görücü usulünden pekte farkı yok aslında...ordada aileler tanıştırıyo,burada internet tanıştırıyo :)

0|0
    0|0
  • İyide pat die evlilik yapmıyacaksınki.Tanıstıgın kişiyle görüseceksin konusacaksın.Gene 3-4 ay birbirini en kötü tanırsın.Anlaştıktan sonra rahat bişey sorun olmaz.

0|0
    0|0
    • yess bende öyle demek istedim...cool answer boy

• cakma ? what does it mean ? what is this i will ask my friend. hope it isnt a bad word

• .are u kiddn�me ? oh my gosh ! u said a bad word to me. this is sad, because i didnt think that u have been in new york. u are such a bad guy and a liar...shame on you !

• İnterneti kötüye kullananlarla bağdaştırmamak gerekir. Gördüğüm kadarıyla saygılı ve zeki insanlar var. Bu da hoşuma gidiyor.

0|0
    0|0
  • internette tanıştıktan sonra. uzun bi flört dönemi olursa ollabilir. harcinde wap cam le kız isteme olayı tarzı bişey düşünüosan saçmalığın danıiskası

0|0
    0|0
    • haha yok canım :D öyle diil... tanistiktan sonra yüz yüze görüsüp bi iliskiye baslarmiydiniz diye sordm:)

• bak o olabilir. ama çok dikkat li olunmalı kankaaa çok

• tamam kanksss :)

• ben sanal aşka karşıyım öyle bişy olmaz olamaz göz göze gelmeden aşkmı olunur

0|0
    0|0
  • Bende internetten evlenmek istiyom yaaa:-(

0|0
    0|0
  • telgrafla bile mümkün :))

0|0
    0|0
  • bu dünya da her şey mümkündür

0|0
    0|0
  • çağımız internet çağı artık normal görüorum ama reelde devam ettirilmek şartıyla .

0|0
    0|0
  • Ben pek olası bakmıyorum yani ben internet üzerinden aşık olamam.

0|0
    0|0
  • Herşeyin reeli.

0|0
    0|0
  • Reel varken sanala ne lüzum var.Burda herkes"Hero"...

0|0
    0|0
    • ok dogru ama bu sekilde tanistin diyelim. ve asik oldun. devam edermisin görüsmeye yoksa kesip atarmisin internetten oldugu icin

• Tanışıp aşık bile olmam :D Hadi farz edelim oldum,ilişki alır başını yürürse sanalı manalı kalmaz unutur giderim.

• Bilmem ama aldatmaların %80'i internetten başlıyormuş. Çok bozdu bu olay önünü alamadık.

0|0
    0|0
    • yep sorma aynen yaa.. belkide karsimdaki adam yaada karsindaki kaidn evli yada sevgilisi bilevar oh myyy goshhh and goodnesss.damnnnn boyy..hell yeah

• hahaha sen cool bir cocuksun :)

• Yok ya uykum geldi ondan böyleyim beyb.

• Evlilik değil ama flört seks falan belki olur.

Amaan, ne bileyim öyle yazasım geldi.

0|0
    1|0
    • haha bu saatler tehlikeli :D

• Öyle. Neyse gideyim nette salaklanayım biraz.

İyi bayramlar

• why bayram ? ne bayrami KI ?

Kızlar Ne Diyor 12

• Güven olursa saglıklı..

0|0
    0|0
  • internette tanışıp 2 yıl flörtün ardından evlenen arkadaşım var,çokta mutlular

önemli olan doğru insanı bulmak, nerede,nasıl tanıştığının önemi yok..

0|0
    0|0
    • yes biliyorum ama ben amerikada yasiyorm o turkey. para bitirktirdm onun yanina gidebilmek icin. ama yapayim mi dont know

• bencede beklemelisin. biraz daha tanı..kendisi oraya gelmeyi düşünmüyormu?

• vize probelmi var :( dogru söledin. beklemek lazim

• Şans meselesi mesela bir yakınım evlendi kimse bilmiyor tabi bunu ama şuan mutlu ve çocukları olacak Allah mutluluklarını bozmasın ..

Kötü bir insan karşına nettede çıkabilir reelde de ama nette çıkma şansı daha çok reeldeki ilişkiler daha sağlıklı bizzat görüşüp vakit geçirildiği için daha iyi tanıma fırsatın oluyor ama aynı şekilde sanal ilşkilerde reele aktarılırsa neticeye göre sevgi aşk evlilik mümkündür..

0|0
    0|0
  • herseyini (yemesi icmesi alisverisi sohbetini demek istemedigim baska seyini) internet uzerinden halledenden beklenecek gayet normal bi hareket :D

0|0
    0|0
  • ama insanın cok guven vermesı laızm yoksa sürekli acaba nettemı baskalarıylada konusuyo mu vs vs dusunmeye baslıyo insan ve olmuyo ...

0|0
    0|0
  • Bana göre mümkün değil.

0|0
    0|0
  • Bilemedim şimdi.

0|0
    0|0
  • İnternet bu amaçlar için kullanılmamalı bence :)

0|0
    0|0
  • ben olsam yapmam.

0|0
    0|0
  • evlendikten sonra küp küp kesilip her et parçasını 2 km arayla gömdüğünü düşünerek sağlıksız diyorum

0|0
    0|0
  • ben bu amaçla yaklaşmadım ama Allah cıkardı karsıma diyim sonra benim bi sehre gitmem gerekiyodu oda ordaymış tesadüf ya görüstk filan su an sözlyz ve doğru insan cok mutlyz :)

0|0
    0|0
    • süper..peki ne kadar süre sonra söz oldu

• 8 ay ama ciddi bçmde tandk bnde düzqn brydm oda öyle iice tanıdıktan sonra sözlendik arkadaşlarımız felan geldi saqolsun her seyi düsünmüstü cafe ayarlamş cok güzeldi ailesne sölemş beni önmeli olan nette tansp tanısmaman önemli deqil kişilik sahibi olması

• internette tanışanlar genelde ezi tipler oluyor (buna ben de dahil) ve iki eziğin ilişkileri çok sağlıksız ve bir gün bitmeye mahkum oluyor (buna benim ilişkim de dahil)

0|0
    0|0
    • hmm bu da olabilir bak...

• i'm a lil bit fatty :$

• oh ok then u have to do sports. this is a mjust do u know..if u are loose ur weight then u will be happier

Yükleniyor...