Ankarada olup BESYO düşünenleri göreyim bi? Yardımcı olmak isterim herkesi besyoya yönlendırmek ısterım Besyo öğrencısı olaraktan?

Öncelikle anlatayım. YGS sınavı yeterli oluyor kızlarda okula sokma başarımız %98 dir öncelikle kız olupta okula gırmeme gıbı bı şansınız yok o yuzden. Erkeklerin performansı önemli inanın okula bır gırdım baktım kı bu salak burayı nasıl kazanmıs dedim inanın çok güzel bir bölüm. Mıllet masa basında çürürken senin okuldaki sınavın tenisti baskettı futboldu ne biliyim hopla zıpla mıllet ders çalışıyorken eğlenceli bir bölüm öncelıkle. Neyse uzatmıcam. İsteyenlerı bı göreyım detaylı bılgı isteyenlere detaylı bılgıyı verıcem

0|0
0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• çok yanlış bölümü bitirmişim çok, şimdi olsa gelirdim yanına kız :)

0|0
    0|0
    • Olsun gel sen genede :) Bir ablamız vardı sırf kızına destek olmak ıcın oda kızıyla beraber hazırlanmıştı hem kızını hem anasını kazandırmıştık :D

• Varsa akraba çoluk çocuk gönder besyo hazırlık kursuna yani bize :D 4 yıllık üniv kazanamıcak çocukları yeri geliyor beden eğitim öğretmenliği kazandırıyoruz yanı bana öyle yaptı hocalarım , neyse :):):):)

• bir kuzene sorayım belki o ilgilenir :) ne diyim başarılar size de

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...