Spor yapan biri kavga sırasında etkisini görür mü?

Sporla insan güçlenebilirmi? mesala agırlık calısan biri kavga sırasında etkisini görürmü

Güncellemeler:
Bide Yaglı bir vucudum var boyum.1 74 civarı kısa göstermeme neden oluyo zayıflarsam uzun gösterebilirmiim?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 6

• kesinlikle güçlendirir diyemem çünkü yaptığınız spora göre değişir
    Özellikle kaliteli beslenme, sağlıklı yaşam, vücut geliştirme http://idealkilox.com/

0|0
    0|0
  • Vücut geliştirmeci, genel olarak görüntü için çalışır. Tamam güçlenir ama kavgada ne kadar fayda eder bilinmez. Güç sporu yapanlar daha etkili olurlar. Powerlifting falan.

0|0
    0|0
  • Akıllı yürekli kavga eden biri kavgada daha başarılıdır sporla alakası yok bunun akılda bitiyor herşey

0|0
    0|0
  • evet

0|0
    0|0
  • Spor öz güvenini arttırır. 2 tabikide daha etkili vurursun faakat korkak biri eğilsen tabi.

0|0
    0|0
    • korkar biri deegilim kim olursa olsun dalıyorumda o hani ilk kavga sırasında bir cekingenlik olusuyo bende bunu nasıl yenerim

• illaki yağlı vücut kısa göterir. 1. barfiks çek vede bakrfiks demirine tutun ve bekle. belindeki kaslar uzasın ve geişlesin dk yürümeye çalış. birde diyet yap en fazla 1 ay içinde değişimi görürsün zaten zayıfladığın anda uzun gözükürsün

• eywallah gardaşım

• Görür tabikide fitness e giden birinin vücudu çelik gibi olur kolları sert olur yumruk vurdugunda çenesini kırar insanın spor her zaman yapılmalıdır

0|0
    0|0
    • cekingenlik var kardeeşim kavga sırasında bende korkaklık yokda

• baba ben 4 kez kavga yaptım tek basıma. bak korku yok dalıyorum ama kalabalık oluyolar hep anladın mı

• yerim kalabalıgını sen sert olursan kavgada bagırırswan korkarlar yaklaşamazlar bile digerleri

Yükleniyor...