Kızlar da dövüş filmleri izler mi?

Futbolla ilgilenen kızları duyduk peki dövüş filmleriyle ya da dövüş sporlarıyla yapmasa da ilgilenen kızlar var mı? Vardır tabiki mutlaka ama ne kadar merak ediyorum...

0|0
11|5

En İyi Kız Görüşü

• var tabiki. bayılırım ben.

aksiyon macera, gerilim fimlerini romantik aşk filmlerine tercih ederim çünkü resmen uykum geliyor çok sıkıcı.

0|2
    0|0
    • aynen katılıyorum çok sıkıcı oluyor nası izliyorlar anlamıyorum :) iyi çeviriyorlar da biz mi izlemedik di mi iyi çevirsinler izleyelim... :D

• orası öyle dediğin gibi ama bazı kaliteli yapımlar tarz dışı da olsa izlettirebiliyor...

• tabiki. hikaye güzel olacak, görüntü güzel olacak güzel anlatılmış olacak izlenir. ama her filmde izlenmiyor yani.

Kızlar Ne Diyor 10

• aileninzde siyah kuşanlar dan dan dan olunca :D otomatikman ilgieniyorsunuz ama zaten aşk filmleri sevmem aksiyon severim yanız dövüş filmleri bir iki tanedir bilindik isimlerdir

0|1
    0|0
  • Var tabii ki

0|1
    0|0
  • lisede smackdown izliyordum.

0|2
    0|0
  • Ne münasebet tabii ki var :p Aksiyon ve bilim kurgu daha çok sevsemde dövüş filmlerini de izlerim

0|1
    0|0
  • çok severim. en son asla pes etmeyi ve jet lee yi izledim.

0|1
    0|0
  • İzlerim ama dandik olmayacak sağlam dalacaklar birbirlerine.

0|1
    0|0
  • vurdu kırdı bizim işimiz -A.C.A.B

0|1
    0|0
  • Dövüş filmleri izlerim. Jason Statham birinci favorim :)

0|1
    0|0
  • Hayır kızlar pembe sıçar.

1|0
    0|1
  • jackie chan.

görmek tanışmak istediğim tek aktör. dövüş sahnelerine bayılıyorum.

0|2
    0|0
    • aynen bende... ama adam çok çalışkan helal olsun...

• evet ama tipten biraz kaybediyor :)

• biraz soğuk duruyor ama çok iyi dövüşüyor herif onun gibi dövüşecem var ya... :)

Erkekler Ne Diyor 5

• Abimiz anlatırdı. Küçükken cüneyit abinin filimlerini izlerdik sinemadan çıkınca hep böyle uçan tekme aradık sağa sola dönen tekme atardık diyodu. Düşünsene sinamadan kızlar çıkıyor vuaaaaaaaaaaa

0|1
    0|0
  • Sene olmuş 2012 Fight Club'ı dövüş filmi sananlar var hala.

Cevap: Sinemasever kadınlara bayılıyorum.

1|1
    0|0
  • Eski sevgilim sağolsun hep dövüş filmi izlerdi. Değişik bi tipti 2.5 sene vurdulu kırdılı geçti diyebilirim.

0|1
    0|0
  • bruce lee candır :)

0|1
    0|0
  • Fight Club ve Holigan'ı izleyen kız var ya. Öpüyorum her yerinden!

0|1
    0|2
Yükleniyor...