Tolgay arslan Trabzon da?

Beşiktaş'ın anlaştığı futbolcuyu iki katı fazla para verip artı imza parası verip alan Trabzon spor hakkın da ki görüşleriniz nedir ikinci başkan Ahmet nur çebi bizzat Almanya ya gidiyormuş şu an ortalık karışacak ama şahsen daha önceden anlaşıp başka takımla görüşüp sözünden dönen adamı ben takımım da istemem.

Trabzon spor bu kadar mı Vizyonu Sıfır olan bir kulüp oldu bu mudur futbol anlayışları?

Güncellemeler:

0|0
3|4

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 2

• dün trabzonla görüşmedim dedi babası eğer anlaşma olduysa babası yalancıdır
    ayrıca bu trabzon paraları nerden buluyor milli piyango onlara mı çıktı acaba

0|0
    0|0
    • ikinci yıldırım demirören olacak bu hacı osman oğlu neyse artık tolgay seneye Şampiyonlar ligini televizyondan izler avutur kendini.

• Trabzonspor için hayırlısı

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• gece gece gülme sebebimdir. trabzonlular bize bayağı bir twitterdan laf soktuktan saatler sonra durum şudur... http://i.hizliresim.com/pmkzNn.jpg
    ama yalan yok istemiyorum bu adamı Beşiktaş'la görüştükten sonra yüksek ücret veren tsyle foto çekindikten sonra para için başka takımı tercih ettiği için kutsal formamızın içine yakıştıramıyorum.

0|1
    0|0
    • benim de kafam da hep o soru var parayı tercih eden adam acaba bizde başarılı olabilecek mi o formayı taşıya bilecek mi bakalım görecez.

• aynen o belli miktarda indirime gitti de işte hep teknik heyet hem başkan işi yokuşa sürdü.

• q7 gittikten sonra hemen olcay alınmamıştı uğur boral gelmişti dedimki içimden "lanet olsun bu hayat"... ne çökmüştüm ya..

• Bunun orneklerini cok gorduk hayirlisi olsun :)

0|0
    0|0
  • erkan zengin i almadılar mı daha yeni ne diyebilirsin ki

0|0
    0|0
  • Adamın babası çıktı dün tv de izledim trabzonla bir görüşmeleri olmamış ayrıca beşiktaşla anlaşma filan durumu da yok. Bilip bildimeden konuşma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...