Lise veya ortaokul yıllarınızda yaz tatillerinde çalıştınız mı?

Soru soramıyorum sorumlusu ben değilim

Lise veya ortaokul yıllarınızda yaz tatillerinde çalıştınız mı ? Çalışanlar bilir 3 kuruş paraya iflahımızı.. neysee

Güncellemeler:
Herkes güncelliyor bende yapayım bakalım ne olacak.

0|0
3|5

En İyi Kız Görüşü

• üff evet lanet olsun diye hatırlıyorum o günleri. bi akrabamızın dükkanı vardı daha 13 yaşındaydım ve ramazan ayında bayram ağzı kalabalık oluyor diye beni çağırmıştı 13 yaşında bi çocuk ne yapabilirse. sabah 8 de başlayıp yarım saat akşam iftar yemeği molası sonra tekrar dükkana ve sahura kadar çalışıyorduk ve ben 17 18 saat kadar ayakta duruyordum aldığım günlük para da 10 liraydı ve ben kıyafet reyonundaydım bi çocuk olarak kıyafetlere heveslenmiştim ama hiç bi heveslendiğimi alamamıştım. 10 lira çok az. bunun yanında sğrekli bi kızma kötü davranma sert sert bakma. hala etkisi geçmedi. şimdi her ramazan hastalanıyorum gitmemek için numara yapıyorum. şimdi 19 yaşındayım ve gitsem 15 liraya yükselecek. o paraya da lanet olsun

0|1
    0|0
    • 13 yaşında kıyafet mi satıyordun ? Saygıyla eğiliyorum önünde ...

• evet bak içim yanmış. hemde yaz günü klima çarpmıştı boğazım şişmişti falan. Allah düşmanımın başına vermesin :)))

• Amin ne diyem bol şans :) 15 lira mı ayıp laaaaaaan :/

Kızlar Ne Diyor 2

Erkekler Ne Diyor 5

• ilkokulda 5 - 8. sınıf arası tartıcılık,balon ve pamuk şeker sattım.lise yıllarında tatillerde restoranda garsonluk yaptım.

0|1
    0|0
  • simit satıyordum bir ara, eğlenceliydi

0|1
    0|0
    • Bende fıntık satmıştım la dedin aklıma geldi hemde bi keresinde müşterim Ümit Besen di.

• Her yaz tatilinde çalıştım. Bu yaz da trt'de çalıştım , oranın bilgisayar yazılım donanımlarını filan yaptık.

0|1
    0|0
  • hala öyle 3kuruşa belamızı skyrlar

0|1
    0|0
  • baba onu bırakda ben doğrü dürüst hiçbiryerde çalışmadım :S ama sakın kınamayın ben hep kitap okudum babam iyiydi zengindi halkım için çalıştım yaşasın halkların kardeşliği

0|1
    0|0
Yükleniyor...