4. sınıfta formasyon alabiliyor muyuz ? Bilgisi olan arkadaşlar bakar mısınız lütfen

Günlerdir yök ün formasyonla ilgili açıklamalarını net üzerinden beklıyorum ama bunaldım artık kımse bısey demıyor. Arkadaslar daha önce formasyon alanlar buaray yazabılırler mı ?

4. sınıfta formasyon hala alınabilir mu? Çünkü okurken formasyon alınmıyor artık diye duydum sadece mezunlar alıyormuş.

Ben Edebiyat son sınıfım pedagojık formasyon mu alacagım dostlar bu konu hakkında hıcbır bılgım yok.

Ne yapmam lazım, bütün ünv lere mi başvuruyoruz, özellerde durum değişiyor mu yoksa daha mı iyi, okurken alabılıyor muyuz ve tabi nasıl başvuru yapacagız ?

biliyorum baya karısık sekılde sordum ama butun gun nette bunları aramaktan yoruldum sanırım evet bilgi veriri misiniz ?

0|0
3|2

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 1

• bitirmeden alamıyosun sanki...

0|0
    0|0
    • bende alınıyor dıye bılıyordum cunku eskıden alıyorlardı sankı

• kuzenim bitirdi aldı edebiyat bölümünü...

• anladım teşekkür ederim sizlerden öğrendim bende şimdi emin oldum artık

Kızlar Ne Diyor 3

• alınır alırsın not ortalaman kaç 2.50 mi 3 mü ne onun üstünde olması gerekiyomuş diye duydum yalan mı bilemem

0|0
    0|0
    • ama okurken alınmıyor diyorlar diploma notuna bakılıyor demekki bak dıger yorumlara ama varsa bır bılgın paylasırsan sevınırım

• benim zaten öğretmenlik valla yanlış biliyorum ozaman kolay gelsin :DDDD

• hımm tamam anladım saolasın :)))

• ben de edebiyat okuyorum formasyon için diploma gerekli bitirmeden alamıyoruz malesef.

0|0
    0|0
    • ya eskiden okurken alıyorlardı dıye bılıyorum ben ama sımdı yok demekkı

• teşekkür ederim bir yıl sonra alırız inşaALLAH diplomamızıda gireriz bakalım

• inşallah...

• Bildiğim kadarıyla hayır. Diploma ile başvurabiliyorsun ancak.

0|0
    0|0
Yükleniyor...