Spordan sonra kalp çarpıntım çok oluyor?

Normal mi bu? Bazı geceler uyuyamıyorum o kadar oluyor normal midir bu?

Güncellemeler:
Geçen sene gittim doktora sağa yat sola yat dedi steteskop muayene etti. Yok birsey dedi..

0|0
2|16

En İyi Erkek Görüşü

• genelde spordan sonra oluyo ama sen yinede tedbir için kapsamlı bir kontrol yaptır.

0|0
    0|0
    • Sende de oluyor mu

• Korkuyorum gitmek istemiyorum.. olmaması için yapılacak birsey yok mu peki?

• korkucak bişey yok insan yorulunca doğal olarak kalp hızlı atar ve daha çok kan pompalanır. hiçbişeyin yoktur ama sen tedbir amaçlı bir görün ya da sor doktora korkulacak bişey yok.

Erkekler Ne Diyor 15

• Normal değil, fazla yükleniyor olabilirsin. Spora başlamadan önce tetkiklerini yaptırmış olman lazımdı

0|0
    0|0
  • doktora gıtmenı tavsıye ederım spora ılk baslayınca yorgunluk vs vs cok olur ama senınkısı baska gıbı geldı bana

0|0
    0|0
  • Kesinlikle bir doktora görün acil

0|0
    0|0
  • kesinlikle normal değil
    doktora görünmeyi ihmal etme
    sana spor yapmayı yasaklayabilir

0|0
    0|0
  • Tabiki normal değil. Kesinlikle doktora gitmelisin.

0|0
    0|0
  • Bende taşikardi var yani çarpıntı hap içiyom hergun eğer gidersen anjuyo yapabilirler ama ben daha olmadım hap içiyorum işte

0|0
    0|0
  • Hangi spor ile uğraşıyorsun? sigara kullanıyor musun?

0|0
    0|0
  • değil

0|0
    0|0
  • Normal değil

0|0
    0|0
  • İyi değil. Kalbine ve kan değerlerine baktır. Kansızsan oda yapar.

0|0
    0|0
  • bende aynı şekildeydi kesinlikle doktora git bende skolyoz çıktı malesef :(

0|0
    0|0
  • ben ce bir kardiyalog mutlaka gören ama en az üç uzm görun ok

0|0
    0|0
    • Ya bir kalp çarpıntısı :) abartılacak birşey yok bence o kadar

• niyetim seni korkutmak degil sadece dikkat ett zararı yok görun korkma bence

• Hemen doktora gitmelisin vakit kaybetme.

0|0
    0|0
  • İlac kullaniyomusun psikolojik

0|0
    0|0
    • Hayır.. ilaç kullanıyorum ama özel bir durum kadınsal birşeyden dolayı ama alakası olmaz sanırım

• Hormon tedavisi icin kullaniyosan sorun o ilac

• Yemek yedikten sonra spor yapıyosan ya da sporsan sonra hemen yemek yiyorsan ondan oluyor bu durum.

Ve kendini yordugun icinde oluyordur. Yavas sakince yap yorma zorlama kendini

0|0
    0|0
    • Evet yiyip gidiyorum yoksa enerjim kalmayacak gibi hissediyorum

• Normal o zaman bacım merak etme ve yemek yedikten sonra hemen yatma 10-20 dk sonra yat

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yükleniyorsun anlaşılan. Sporda en çok önemli olan ve hassas bölge kalp ve nefes. Öncelikle hangi sporları yapıyorsun ona göre nefes ve kalp yönünden bilinçli olman lazım. Örneğin squat;
    Squatta çok çarpıntı olur ama bu çok çarpıntının olması yanlış yapılmasından. Hızlı ve yüklenerek değil yavaş ve azar azar nefesi derin alarak olduğunda sorun olmaz. Kalp konusunda derinn derin alarak ver. Hızlı alma.

0|0
    0|0
  • kardiyoloğa git hemen ritim bozukluğu olabilir.

0|0
    0|0
Yükleniyor...